هدر موبایل
1399/03/13 16:10:31
سرویس سیاسی
جوکار:

قتل سیاهپوست آمریکایی توسط پلیس، چهره واقعی این رژیم را نشان می دهد

نماینده مردم یزد در مجلس گفت: رژیم نژادپرست آمریکا که فریاد حقوق بشری آن گوش دنیا را کر کرده است، امروز ذات واقعی خودش را نشان داده است.
قتل سیاهپوست آمریکایی توسط پلیس، چهره واقعی این رژیم را نشان می دهد نماینده مردم یزد در مجلس گفت: رژیم نژادپرست آمریکا که فریاد حقوق بشری آن گوش دنیا را کر کرده است، امروز ذات واقعی خودش را نشان داده است. https://cdn.icana.ir/d/019/62311.jpg قتل,سیاهپوست,آمریکایی,توسط,پلیس،,چهره,واقعی این,رژیم,را,نشان,می,دهد Icana

محمدصالح جوکار در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره اعتراضات خیابانی به قتل جنجالی «جورج فلوید» سیاه‌پوست آمریکایی توسط پلیس آمریکا، گفت:  یکی از ویژگی نظام استکباری این است که با کمال بی حیای و وقاحت در مقابل مردم دست به جنایت می‌زنند.

وی افزود: در طول تاریخ و حتی سده های اخیر دیکتاتورهای زیادی داشتیم و حتی دیکتاتورهای منطقه که مورد حمایت آمریکا هستند، بسیار هستند، ولی اگر دست به یک جنایتی بزنند؛ سعی می کنند آن را پنهان کنند و یا مسولیت این جنایات را قبول نکنند.

بیشتر بخوانید: 

 

وی با اشاره به جنایت پلیس آمریکا در مقابل دوربین شهروندان، مطرح کرد: به اصطلاح دنیای مدرن امروزی و حقوق بشر امروزی، آمریکایی‌ها این گونه بی پروایی از خودشان نشان می دهند و به راحتی دست به این جنایت بسیار وحشتناک می زنند و به بدترین نوع انسان ها را از بین می برند، این جای تاسف دارد.

جوکار در ادامه تاکید کرد: نکته روشنی وجود دارد و اینکه رژیم نژادپرست آمریکا که فریاد حقوق بشری آن گوش دنیا را کر کرده است، امروز ذات واقعی خودش را نشان داده است.

نماینده مردم یزد در مجلس  با اشاره به اعتراضات خیابانی در اعتراض به رفتار پلیس آمریکا با سیاهپوستان ادامه داد: در حالی که آن فرد زیر زانوهای پلیس جان می دهد و می گوید که نفس نمی کشم! مردم اعتراض می‌کنند و اصلا توجهی به اعتراضات نمی‌شود؛ این نشان دهنده ذات ددمنشی آنها است و تنها برای کسب آبروی ظاهری ،شعار حقوق بشر می دهند. آمریکایی ها فریاد دفاع از حقوق کودک و نوجوان سرمی دهند و ادعای دفاع از حقوق اقلیت ها را دارند و تمام آن ها دروغ است.

جوکار با تاکید براین که چند وقتی است که در آمریکا اعتراضاتی بلند شده است و یقیناً در فضای مجازی و ارتباطاتی که امروز وجود دارد؛ رسانه ها آن را به اطلاع مردم می رسانند، مطرح کرد: با وجود اینکه غول رسانه ای که امروز در آمریکا وجود دارد و در اختیار  صهیونیست‌ها است؛ نمی خواهد این اخبار مخابره و اتفاقات مخابره شود؛ ولی با ابزاری که امروز برای سرگرم کردن مردم ایجاد کردند، از همین ابزار سرگرمی مردم به خوبی استفاده کردند و اطلاع رسانی می کنند.

نماینده ادوار مجلس با تاکید براینکه امیدواریم که مردم آمریکا هوشیارتر و بیدارتر شوند و این مبارزه به این سمت برود که جهان استکباری گام های  نابودی خودش را بردارد، مطرح کرد: آمریکا با کارهای خشن و این جنایت هایی که انجام می دهد عمر خود را کوتاه می کند؛ نمونه کوچکتر آن رژیم صهیونیستی است که در منطقه غرب آسیاجنایت هایی را در حق فلسطین انجام می‌دهد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در ادامه افزود: شاید هزاران مورد و چنین کشتار و جنایت هایی در دنیا و در آمریکا و رژیم صهیونیستی ممکن است اتفاق بیفتد و فقط یکی از آنها رسانه‌ای شده است؛ اگر مابقی آنها رسانه‌ای شود دیگر از درون منفجر می شوند.این تصاویر از دست پلیس در رفته است و این جنایت ها همچنان در آمریکا وجود دارد.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما می بینیم رژیمی که بخواهد با ظلم و جنایت حکومت کند، حکومت آن باپرجا نخواهد بود، تصریح کرد: با زمینه هایی که  می‌بینیم، دیری نخواهد پاییدکه دولت آمریکا از هم پاشیده خواهد شد. مردم آمریکا باید بر سرنوشت خودشان حاکم شوند، نه طیف خاصی که امروز بیشترین سرمایه را دارند، جنایت‌ به بار آورند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet