خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/03/13 09:50:37
سرویس سیاسی
آزادیخواه عنوان کرد

هراس ایالات متحده از نفوذ تفکرات جمهوری اسلامی در جهان

عضو مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس معتقد است که ایالات متحده از نفوذ روزافزون تفکرات جمهوری اسلامی در جهان هراس دارد.
هراس ایالات متحده از نفوذ تفکرات جمهوری اسلامی در جهان عضو مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس معتقد است که ایالات متحده از نفوذ روزافزون تفکرات جمهوری اسلامی در جهان هراس دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201912109712031240.jpg هراس,ایالات,متحده,از,نفوذ,تفکرات,جمهوری,اسلامی,در,جهان Icana

احد آزادی‌خواه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به رفتارهای مداخله جویانه مقامات آمریکایی در خصوص حضور نفتکش های ایرانی در سواحل ونزوئلا گفت: قدرت امروز ایران اسلامی مرهون خون هایی است که برای دفاع از آرمان ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی ریخته شده و باعث شده که ایران به عنوان کشوری اثر گذار در مجامع جهانی حاضر شده و در تصمیمات اثرگذار باشد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تنها راه حل آمریکا برای مقابله با ایران استفاده از تحریم است. تحریم هایی که به صورت ظالمانه در جهت عقب راندن ملت ایران از آرمان هایش اتخاذ شد، درحالیکه هیچگونه خدشه ای به روح استقامت و ایستادگی ملت ایران وارد نکرد، بلکه اعتقاد آنها را نسبت به ادامه راه شهیدان مصر کرد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم افزود: نفتکش های ایران که در سواحل ونزوئلا حضور دارند، نشانه ای از قدرت ایران اسلامی است؛ درحالیکه از زمان شروع حرکت نفتکش های ایرانی، استکبار جهانی تمام تلاش خود را برای جلوگیری از حرکت نفتکش ها و ایجاد موانعی بر سر راه آنها انجام داد، اما آنها دانستند که تحرکاتشان هیچ خللی وارد نکرده و نفتکش ها به سلامت به سواحل ونزوئلا رسیدند. این بیانگر قدرت وصلابت جمهوری اسلامی است.

عضو مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مقامات آمریکایی از هر فرصت استفاده کرده تا با سخنان بیهوده بر علیه جمهوری اسلامی از خشم خود کاسته و خود را آرام جلوه دهند، در حالیکه آنچه بیش از پیش باعث هراس آنها شده، نفوذ تفکرات جمهوری اسلامی ایران در سراسر جهان است ؛ بنابراین باید تلاش کرد تا بتوان با حفظ این روحیه، باعث انزوای نظام سلطه و حامیان غربی اش شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet