هدر موبایل
1399/03/17 19:31:00
سرویس استان ها
ابوترابی:

مشکل کم آبی تبدیل به معضلی بزرگ در کشور شده است

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس با اشاره به مشکل کم آبی در مناطق استان اصفهان گفت: مشکل کم آبی تبدیل به معضلی بزرگ در کشور شده است.
مشکل کم آبی تبدیل به معضلی بزرگ در کشور شده است عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس با اشاره به مشکل کم آبی در مناطق استان اصفهان گفت: مشکل کم آبی تبدیل به معضلی بزرگ در کشور شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201802104219829541.jpg مشکل,کم,آبی,تبدیل,به,معضلی,بزرگ,در,کشور,شده,است Icana

ابوالفضل ابوترابی  در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به مشکلات حوزه نجف آباد، تیران و کرون گفت: این مناطق در استان اصفهان سال هاست که با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم کرده و متاسفانه علی رغم تذکرات مکرر به مسئولان اجرایی کشور، هیچگونه تلاشی در جهت رفع مشکلات مردم و شهرستان دیده نشده و این روند باعث گلایه مندی مردم شده است.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی از مشکلاتی که در شهرستان های  نجف آباد، تیران و کرون وجود دارد، معضل بیکاری است که با توجه به سال جهش تولید و استفاده از ظرفیت نیروی جوان، متاسفانه هیچ اقدام سازنده ای از جانب دولت مشاهده نشده و با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، بسیاری از جوانان این شهرستان ها، شغل های خود را از دست داده و بیکار شده اند.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم افزود: مشکل کم آبی که به معضلی ملی در کشور تبدیل شده است، در شهرستان های نجف آباد، تیران و کرون نیز این مشکل وجود دارد و بسیاری از هم وطنان در این دو شهرستان و سایر شهرهای کشور، نیاز مبرم به تامین آب شرب دارند و با شروع شدن فصل گرما، در بسیاری از مناطق آب جیره بندی شده و باعث مشقت برای مردم شده است.

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بسیاری از مردم نسبت به گرانی ها اعتراض داشته و بسیاری نیز بیکار شده اند، از دولت انتظار می رود با مساعدت های لازم و اتخاذ تدابیر ویژه ، مردم را در این وضعیت یاری کرده و بسیاری از کمبود ها و کاستی ها را جبران کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet