ولادت حضرت امام رضا (ع)
1399/03/13 10:23:13
سرویس صحن
نماینده شهرکرد:

دولت ریاضت ناعادلانه‌ای را به بازنشستگان تحمیل کرد

نماینده مردم شهرکرد در مجلس اظهار داشت: دولت با عدم توجه به حقوق بازنشستگان ریاضت ناعادلانه‌ای را به آنها تحمیل کرده است.
دولت ریاضت ناعادلانه‌ای را به بازنشستگان تحمیل کرد نماینده مردم شهرکرد در مجلس اظهار داشت: دولت با عدم توجه به حقوق بازنشستگان ریاضت ناعادلانه‌ای را به آنها تحمیل کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005109101468819.jpg دولت,ریاضت,ناعادلانه‌ای,را,به,بازنشستگان,تحمیل,کرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، احمد راستینه هفشجانی در نشست علنی امروز (سه شنبه 13 خرداد) مجلس شورای اسلامی و پس از گزارش روسای بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه طی سخنانی گفت: بر اساس ماده 30 قانون توسعه ، دولت مکلف به برقراری عدالت در نظام پرداخت و رفع تبعیض و دسترسی یکسان به امکانات در میان کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری است اما متأسفانه این ماده قانونی به شکل سلیقه‌ای اجرا می‌شود.

وی افزود: حقوق بازنشستگان باید همسان با کارکنان و بر اساس رشد منطقی افزایش پیدا کند و از دولت می‌خواهم بر اجرای این ماده قانونی اهتمام لازم را داشته باشد.

وی با تأکید بر لزوم توجه به اشتغال در سطح کشور گفت: دولت باید بودجه اشتغال را به نحوی توزیع کند که استان‌ها و مناطقی که نرخ اشتغال پایین‌تری دارند برخورداری بیشتری از بودجه‌ها داشته باشند و اعتبارات اشتغال و تولید در استان‌های کم برخوردار شرایط مطلوب‌تری داشته باشد و استان چهارمحال و بختیاری از جمله این استان‌ها است.

نماینده شهرکرد، بن و سامان در بخش پایانی صحبت‌های خود با اشاره به سفر استانی رئیس جمهور به استان چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: در سفر رئیس جمهور مقرر شد پروژه آبرسانی به این استان و مناطق کمتر بهره مند از آب آشامیدنی حداکثر تا سال 96 افتتاح و به بهره‌برداری برسد اما متأسفانه امروز در سال 99 شاهد پیشرفت تنها 50 درصدی این پروژه هستیم لذا از مسئولین می‌خواهم در این زمینه اقدام عاجل صورت داده و عقب‌ماندگی پیش آمده را جبران نمایند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet