هدر موبایل
1399/03/13 16:27:12
سرویس سیاسی
علیپور خنکداری:

اعتبارنامه سیدکاظم دلخوش و حسین محمد صالحی در شعبه 10 تایید شد

سخنگوی شعبه ۱۰ مجلس شورای اسلامی گفت: اعتبارنامه آقایان سیدکاظم دلخوش و حسین محمد صالحی در شعبه ۱۰ تایید شد.
اعتبارنامه سیدکاظم دلخوش و حسین محمد صالحی در شعبه 10 تایید شد سخنگوی شعبه 10 مجلس شورای اسلامی گفت: اعتبارنامه آقایان سیدکاظم دلخوش و حسین محمد صالحی در شعبه 10 تایید شد. https://cdn.icana.ir/d/019/43134.jpg اعتبارنامه,سیدکاظم,دلخوش,و,حسین,محمد,صالحی,در,شعبه,10,تایید,شد Icana

کمال علی‌پور خنکداری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص نشست امروز شعبه 10 مجلس، اظهار داشت: روز گذشته شعبه 10 مجلس راجع به اعتراضات مطرح شده پیرامون اعتبارنامه سیدکاظم دلخوش و حسین محمد صالحی برگزار شد و 3 نماینده مامور شدند تا تحقیق بیشتری را انجام دهند و استعلامات لازم را اخذ کنند.

سخنگوی شعبه 10 مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این 3 نماینده مامور شده از طرف شعبه 10 مجلس، نسبت به اخذ استعلام‌های لازم از مبادی ذیربط اقدام کردند و معترضین به اعتبارنامه‌ها و 2 منتخبی که به اعتبارنامه آن‌ها اعتراض شده بود، گفت‌وگوهای لازم را در شعبه 10 انجام دادند.

وی افزود: پاسخ استعلام ها به شعبه 10 رسید و مشخص شد که اعتراضات مطرح شده پیرامون اعتبارنامه این 2 منتخب، درست نیست.

علیپور خنکداری ادامه داد: در خصوص آقای دلخوش، جهادکشاورزی، آب منطقه‌ای و محیط زیست اعلام کردند که مسائل مطرح شده درست نیست.

سخنگوی شعبه 10 مجلس شورای اسلامی گفت: در نهایت رای گیری لازم در کمیسیون انجام شد و اعتبارنامه آقایان "سیدکاظم دلخوش" و "حسین محمد صالحی" تایید شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet