شهادت امام حسن عسکری
1399/03/13 23:23:35
سرویس سیاسی
سیدکاظم موسوی:

منطق امام خمینی(ره) و رهبری همیشه راه‌گشا بوده است

نماینده مردم اردبیل ،نیر،نمین و سرعین در مجلس گفت: مجلس جدید باید در مسیر حمایت از حقوق مردم و مستضعفان که همیشه مدنظر امام خمینی(ره) و رهبری معظم انقلاب است،حرکت کند.
منطق امام خمینی(ره) و رهبری همیشه راه‌گشا بوده است نماینده مردم اردبیل ،نیر،نمین و سرعین در مجلس گفت: مجلس جدید باید در مسیر حمایت از حقوق مردم و مستضعفان که همیشه مدنظر امام خمینی(ره) و رهبری معظم انقلاب است،حرکت کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005105364699062.jpg منطق,امام,خمینی(ره),و,رهبری,همیشه,راه‌گشا,بوده,است Icana

سیدکاظم موسوی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به پایبندی مجلس بر روش و راه امام خمینی (ره) گفت: جایگاه ویژه ای که مجلس شورای اسلامی به عنوان عصاره فضائل یک ملت دارد و نقش مهم آن در انعکاس خواست ها و مطالبات مردم موجب شده تا امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی در سخنانشان به صورت مکرر به این جایگاه متذکر شوند. 

نماینده مردم اردبیل ،نیر، نمین و سرعین در مجلس با بیان اینکه تفکرات امام خمینی(ره)  چراغ راه انقلاب اسلامی و همه مسئولان است، افزود: روش و منطق امام خمینی(ره) و هبری معظم انقلاب همیشه در میدان عمل  راه‌گشا بوده است.

موسوی با بیان اینکه امام(ره) درباره عدم عجز در مقابل دشمنان بسیار تاکید می کنند،تاکید کرد: امام (ره) می فرمایند که مجلس ماحصل خون یک جمعیتی است که وفادار به اسلام بودند؛ و مجلس عصاره زحمت های طاقت فرسای این ملت مسلمان بوده است؛ این مجلس فراهم آمده از "الله اکبر"‌های مردم است؛ اگر این مجلس قدمی برخلاف اسلام بگذارد، این مجلس مجلسی خواهد بود که برخلاف مسیر مسلمین عمل کرده است.

بیشتر بخوانید:

وی ادامه داد: امام(ره) بر عدم ترس از دشمن تأکید ویژه‌ای دارند و می‌فرمایند اگر از دشمن نترسیدید می‌توانید برای مردم خود تصمیم درست بگیرید.

این نماینده مردم در مجلس هشتم و یازدهم با بیان اینکه امام خمینی(ره) همواره در کنار مستضعفان و محرومین بود اظهار کرد: امام خمینی(ره) معتقد بودند که نماینده باید از بطن توده‌های و سختی کشیده  باشد تا بتواند برای محرومین تصمیم‌گیری کند.

نماینده مردم اردبیل،نمین،نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه توجه مقام معظم رهبری به اهداف امام(ره)  و انقلاب اسلامی باید الگویی برای نمایندگان باشد و مجلس یازدهم نیز باید در همین مسیر گام بردارد، افزود: حرکت مجلس جدید در مسیر حمایت از حقوق مردم و مستضعفان باید باشد. حرکت بر مدار مکتب امام(ره) و راهبری‌های مقام معظم رهبری باعث اقتدار جمهوری اسلامی می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet