هدر موبایل
1399/03/17 12:46:27
سرویس اقتصادی
علیپور مطرح کرد

جلوگیری از فساد با شفافیت آراء در مجلس/65 هزار پروژه نیمه تمام در کشور وجود دارد

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس یازدهم، شفافت آراء، افزایش وظیفه نظارتی مجلس و حرکت به سمت توسعه و سازندگی با کاهش هزینه‌های جاری را از اولویت‌های اقتصادی مجلس یازدهم برشمرد.
جلوگیری از فساد با شفافیت آراء در مجلس/65 هزار پروژه نیمه تمام در کشور وجود دارد نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس یازدهم، شفافت آراء، افزایش وظیفه نظارتی مجلس و حرکت به سمت توسعه و سازندگی با کاهش هزینه‌های جاری را از اولویت‌های اقتصادی مجلس یازدهم برشمرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006105823850399.jpg جلوگیری,از,فساد,با,شفافیت,آراء,در,مجلس/65,هزار,پروژه,نیمه,تمام,در,کشور,وجود,دارد Icana

کمال علیپور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت به اولویت‌های اقتصادی مجلس یازدهم اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری در افتتاحیه مجلس یازدهم مسیر و استراتژی را مشخص کردند که اگر همان‌ها را چراغ راه خود قرار دهیم بسیاری از مشکلات کشور حل خواهد شد.  

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس یازدهم شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان مجلس باید موضوع شفافیت آراء را پیگیری کنند چراکه جلوگیری از فساد ازجمله مزایای شفافیت آراء است، افزود: جدی‌تر گرفتن نظارت موضوع دیگری است که باید اولویت مجلس یازدهم قرار گیرد چراکه نظارت حلقه مفقوده در عملکرد مجلس است نطق و تذکر نمایندگان به معنای نظارت نیست و باید بسیار فراتر رفت تا تغییراتی ایجاد شود.

وی بیان کرد: اصل 44 قانون اساسی میتوانست با افزایش بهره‌وری و صادرات، ایجاد اشتغال و تولید، کشور را نجات دهد اما به دلیل عدم نظارت در نحوه اجرای این اصل، ایران هنوز کشوری واردکننده با مشکلات متعدد اقتصادی است.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس یازدهم شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس باید نظارت کند چه اموالی از دولت به چه کسانی واگذار شده است، اولویت سوم مجلس را حرکت به سمت توسعه و سازندگی با کاهش هزینه‌های جاری عنوان کرد و افزود: تامین مالی خارجی و داخلی باید مورد توجه مجلس قرار گیرد چراکه نمی‌توان 65 هزار پروژه نیمه تمام را  با 60 هزار میلیارد تومان به نتیجه رساند، مجلس یازدهم باید جرات رفتن به سمت واگذاری پروژه‌ها را داشته باشد تا کشور نجات پیدا کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet