هدر موبایل
1399/03/17 17:34:00
سرویس سیاسی
عباسی:

گام‌های کاهش تعهدات هسته‌ای در حد میلی‌متر هستند / دولت اعتقادی به خروج از برجام ندارد

نماینده مردم کازرون در مجلس یازدهم گفت: گام‌های کاهش تعهدات هسته‌ای که کشورمان برداشته، گام‌هایی در حد ۵۰ سانتیمتر یا یک متری نیستند، بلکه در حد میلی متر و صدم میلی‌متر هستند.
گام‌های کاهش تعهدات هسته‌ای در حد میلی‌متر هستند / دولت اعتقادی به خروج از برجام ندارد نماینده مردم کازرون در مجلس یازدهم گفت: گام‌های کاهش تعهدات هسته‌ای که کشورمان برداشته، گام‌هایی در حد 50 سانتیمتر یا یک متری نیستند، بلکه در حد میلی متر و صدم میلی‌متر هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005107872460787.jpg گام‌های,کاهش,تعهدات,هسته‌ای,در,حد,میلی‌متر,هستند,/,دولت,اعتقادی,به,خروج,از,برجام,ندارد Icana

فریدون عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به سرنوشت برجام و ارزیابی خود نسبت به کاهش تعهدات هسته‌ای از سوی کشورمان اشاره کرد و گفت: در دستگاه اجرایی اعتقادی وجود ندارد که کشورمان از برجام خارج شود یا اینکه با یک توان و اقتدار خاصی با آمریکا و آن 3 کشور اروپایی برخورد شود.

 وی در ادامه افزود: گام‌های کاهش تعهدات هسته‌ای که کشورمان برداشته، گام‌هایی در حد 50 سانتیمتر یا یک متری نیستند، بلکه در حد میلی متر و صدم میلی‌متر هستند و به همین دلیل هم طرف‌های مقابل این‌ها را در حد گام به حساب نمی آورند و از تعهدات خود سرباز می‌زنند؛ چون می‌دانند اراده ای در برخورد با آنها وجود ندارد.

نماینده مردم کازرون به پیشرفت‌های کشور در حوزه نظامی اشاره و تصریح کرد: در حوزه دفاعی که رشته کار در دست دستگاه اجرایی نبوده  و اختیار آن در حوزه فرماندهی کل قوا است، شاهد این هستیم که ما دستاوردها و پیشرفت‌های چشم گیری داشته‌ایم.

 عباسی درباره دلیل عدم تمایل دولت به پایان برجام، اظهار کرد: دولت احساس می کند که تنها دستاوردش برجام است تا اینکه بر این طبل بکوبد که مصرف داخلی داشته باشد؛ زیرا دولت دستاوردی در حوزه‌های اقتصاد، اشتغال و ... نداشته و حتی در حل بحران‌های اجتماعی هم موفق عمل نکرده؛ یعنی اگر نیروهای انقلاب به صحنه نمی‌آمدند، کیان مملکت به خطر افتاده بود و البته اگر تدبیر رهبر معظم انقلاب نبود، وضعمان بدتر از این می‌شد .

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در ادامه افزود: معتقدم دیگر دولت را باید رها کرد تا یکسال آن تمام شود و نه با آن بحث و جدلی کرد و نه اینکه از آن انتظاری داشته باشیم تا اینکه کار خارق العاده‌ای انجام دهد؛ چرا که اگر می‌خواست کاری را انجام دهد در این 7 سال گذشته با توجه به اینکه مجلس دهم هم همسو با آن بود، انجام می‌داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet