هدر موبایل
1399/03/15 13:37:35
سرویس سیاسی
بدری:

امام خمینی(ره) زندگی خود را وقف ترویج اسلام ناب محمدی کرد

نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: روحیه استقلال خواهی، آزادی طلبی و مبارزه با استکبار امام (ره) از مرزهای جغرافیای ایران فراتر رفته است.
امام خمینی(ره) زندگی خود را وقف ترویج اسلام ناب محمدی کرد نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: روحیه استقلال خواهی، آزادی طلبی و مبارزه با استکبار امام (ره) از مرزهای جغرافیای ایران فراتر رفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/201904108581795139.jpg امام,خمینی(ره),زندگی,خود,را,وقف,ترویج,اسلام,ناب,محمدی,کرد Icana

صدیف بدری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به پایبندی مجلس بر روش و راه امام خمینی (ره) گفت: امام خمینی(ره) تمام هستی خود را وقف اسلام و ترویج فرهنگ اسلام ناب محمدی کرد  و ساده زیستی ، اخلاق نیکو، ارتباط صمیمی بامحرومان ، تاکید بر حفظ حقوق اقشار آسیب پذیر و مستضعف جامعه و استکبار ستیزی را می توان به عنوان مهمترین ویژگی های ایشان نام برد.

بیشتر بخوانید:

بدری با اشاره به روحیه مقابله با خوی استکبار و مبارزه با سلطه گری امام (ره) مطرح کرد:حرکت عظیم امام خمینی(ره) در ۱۵ خرداد ۴۲، الگوی همه جهانیان در دهه‌های بعدی بود. استقلال خواهی، آزادی طلبی و مبارزه با استکبار امروز از مرزهای جغرافیای ایران فراتر رفته و در حال حاضر حتی به آمریکا رسیده است.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس دهم با بیان  اینکه روحیه امام خمینی (ره) زیربار ظلم نرفتن بود و هراسی از دشمنان غرب و شرق که کشور را مورد هجمه قرار می دادند،نداشت،اظهار کرد: امام خمینی(ره) باور "ما می توانیم" را در ملت ایران ایجاد کردند که این موضوع باعث شد نظام جمهوری اسلامی در چهل سال گذشته علی رغم تحریم های ظالمانه و دشمنی استکبار ،در زمینه های مختلف  به پیشرفت های مختلفی دست پیدا کند.

وی افزود: مجلس یازدهم با سرلوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری در وهله اول مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم را درنظر گرفته و به دنبال راهکاری جهت بهبود آن داشته باشد.

نماینده مجلس یازدهم تصریح کرد: مجلس یازدهم به عنوان اولین مجلس پس از بیانیه گام دوم انقلاب با رویکرد عالمانه و تفکر جهادی در زمینه احیای تفکر و روش امام خمینی (ره) در زمینه توجه به مردم تلاش  و رسیدگی به معیشت مردم و شفافیت در همه حوزه ها را به عنوان یکی از دغدغه های اصلی خود دنبال خواهد کرد. 

نماینده مردم اردبیل،نیر،نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه مبارزه امام (ره) برای ملت‌های دیگر و آزادیخواهان جهان الگو شد،تاکید کرد: در حال حاضر انقلاب اسلامی الهام بخش ملت‌های جهان و به ویژه مسلمانان در مناطق مختلف دنیا است. روند بیداری اسلامی با اقدامات ملت ایران رقم خورد و سال‌های پیش رو متأثر از حرکت امام خمینی (ره) و میراث ایشان برای ملت‌های جهان است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet