هدر موبایل
1399/03/13 20:12:26
سرویس سیاسی
سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس:

کارگروه ویژه ای مامور بررسی امتیازات برای کمیسیون ها شد

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:کار گروه ویژه ای مامور بررسی امتیازات برای کمیسیون ها شد تا در این باره اظهار نظر کند.
کارگروه ویژه ای مامور بررسی امتیازات برای کمیسیون ها شد سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:کار گروه ویژه ای مامور بررسی امتیازات برای کمیسیون ها شد تا در این باره اظهار نظر کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902108964799560.jpg کارگروه,ویژه,ای,مامور,بررسی,امتیازات,برای,کمیسیون,ها,شد Icana

محمد حسین فرهنگی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دو جلسه عصر امروز هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: دو جلسه درباره مباحث مطرح در شعب و موضوع امتیاز بندی برای عضویت نمایندگان در کمیسیون ها برگزار شد.  

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: شعبه ۱۰ اعتبار نامه دو تن از نمایندگان مجلس، آقایان صالحی و دلخوش را تائید کرده است که قرار شد تصویب آن در صحن علنی اعلام شود.

وی ادامه داد: شعبه ۱۲ برای بررسی اعتبار نامه یکی از نمایندگان درخواست تمدید مهلت را داشت که بر اساس آیین نامه داخلی مجلس اظهار نظر درباره موجه بودن این درخواست، به عهده هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی است.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دلیل شعبه برای درخواست خود، عدم دریافت پاسخ استعلام از شورای نگهبان درباره موارد مطروحه درباره یکی از نمایندگان بود که هیئت رئیسه عدم پاسخگویی درخواست تمدید برای مدت ۵ روز را موجه دانست و آن را تمدید کرد. 

وی افزود: شورای نگهبان بایستی تا پنج روز اداری دیگر پاسخ مکاتبه شعبه 12 را درباره موارد طرح شده در ارتباط با اعتبار نامه یکی از نمایندگان بدهدکه آیا هنگام انتخابات بررسی شده است یا خیر. 

فرهنگی خاطر نشان کرد:جلسه دوم درباره امتیاز بندی نمایندگان برای کمیسیون ها بود که سوالات و ابهاماتی در این زمینه وجود داشت. برخی از این موارد تعیین تکلیف شد و برخی دیگر به کارگروهی محول شد تا درباره موارد مذکور اظهار نظر کارشناسی کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet