هدر موبایل
1399/03/15 13:38:55
سرویس سیاسی
ساداتی نژاد مطرح کرد

ساده زیستی و استکبارستیزی از شاخص‌های انتخاب مسئولین از نگاه امام(ره)

نماینده مردم کاشان،آران و بیدگل در مجلس گفت:ساده زیستی،استکبار ستیزی و سرخم نکردن در مقابل ظلم از شاخص‌های انتخاب مسئولین مورد تاکید امام خمینی (ره) بود.
ساده زیستی و استکبارستیزی از شاخص‌های انتخاب مسئولین از نگاه امام(ره) نماینده مردم کاشان،آران و بیدگل در مجلس گفت:ساده زیستی،استکبار ستیزی و سرخم نکردن در مقابل ظلم از شاخص‌های انتخاب مسئولین مورد تاکید امام خمینی (ره) بود. https://cdn.icana.ir/d/019/202005105780509695.jpg ساده,زیستی,و,استکبارستیزی,از,شاخص‌های,انتخاب,مسئولین,از,نگاه,امام(ره) Icana

سیدجواد ساداتی نژاد   در گفت و گو با  خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به موضوع حرکت مجلس یازدهم در مسیر و خط امام (ره) و تداوم این راه، گفت: امام خمینی(ره) خط شکن و پرچمدار امیدبخشی حکومت اسلامی ما است که وعده الهی را به گوش جهانیان رساند و این حرکت عظیم با رهنمودهای مقام معظم رهبری ادامه دارد.

۱۵ خرداد امتداد نهضت عاشورای حسینی

وی با اشاره به یاد و خاطره معمار بزرگ انقلاب اسلامی و سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد، مطرح کرد:قیام ۱۵ خرداد سرآغاز تحقق اراده مردم، وحدت و یکپارچگی است و امتداد نهضت عاشورای حسینی و زمینه ساز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی است.

ساداتی نژاد با اشاره به لزوم حرکت مجلس یازدهم بر مدار مکتب امام(ره)، در سایه هدایت های مقام معظم رهبری رهبر فرزانه انقلاب،تاکید کرد: مجلس یازدهم اگر بخواهد در مسیر حضرت امام(ره) حرکت کند،باید توجه به اقشار ضعیف و محروم پابرهنگان و مستضعفان مد نظر رهبری را در اولویت قراردهد.

بیشتر بخوانید:

اندیشه های امام (ره) مرزهای جغرافیایی را درنوردید

وی خاطرنشان کرد: اندیشه های امام (ره)  مرزهای جغرافیایی را درنوردیده و در عمق جان  ملت‌ها و آزادی خواهان دنیا نشسته است.

سید جواد ساداتی نژاد

 

نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه توجه ویژه به مردم محروم و مستضعفین و کوخ نشینان در تمام بیانات حضرت امام(ره)  وجود داشت، مطرح کرد: ساده زیستی ، استکبار ستیزی و سرخم نکردن در مقابل ظلم در شکل‌گیری ساختارهای نظام اسلامی ما بسیار با اهمیت و از شاخص‌های انتخاب مسئولین مورد تایید امام(ره) بود.

نماینده مردم کاشان ،آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در توضیح نخستین گام مجلس برای حرکت مطابق "نقشه راه" رهبر انقلاب، تصریح کرد: حرکت مجلس فارغ از جناح بندی ها  با هدف خدمت به مردم باشد، همچنین درخصوص اصلاح خطوط اصلی اقتصاد ملی،اشتغال، تولید، تورم، عدم اسراف از تاکیدات رهبری معظم انقلاب است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet