هدر موبایل
1399/03/15 13:31:05
سرویس اقتصادی
نوبخت در پیام توئیتری:

ارسال برنامه اصلاح ساختار بودجه به شورای عالی هماهنگی اقتصادی با هدف جراحی بزرگ نظام اقتصادی و اداری

رئیس سازمان برنامه و بودجه در پیام توئیتری خود اعلام کرد برنامه اصلاح ساختار بودجه که به شورای عالی اقتصادی ارسال شده است، شنبه به مجلس نیز ارائه خواهد شد.
ارسال برنامه اصلاح ساختار بودجه به شورای عالی هماهنگی اقتصادی با هدف جراحی بزرگ نظام اقتصادی و اداری رئیس سازمان برنامه و بودجه در پیام توئیتری خود اعلام کرد برنامه اصلاح ساختار بودجه که به شورای عالی اقتصادی ارسال شده است، شنبه به مجلس نیز ارائه خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902105212419873.jpg ارسال,برنامه,اصلاح,ساختار,بودجه,به,شورای,عالی,هماهنگی,اقتصادی,با,هدف,جراحی,بزرگ,نظام,اقتصادی,و,اداری Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در پیامی توئیتری از تهیه و ارسال برنامه اصلاح ساختار بودجه به شورای عالی هماهنگی اقتصادی خبر داد و اعلام کرد این برنامه در نخستین روز هفته کاری پیش رو به مجلس نیز ارسال خواهد شد.

متن پیام توئیتری رییس سازمان برنامه و بودجه به شرح زیر است:

برنامه اصلاح‌ ساختار ‎بودجه با رویکرد قطع وابستگی به‌ نفت که با همکاری صاحبنظران در سازمان برنامه و بودجه کشور تهیه و ارسال به شورای عالی هماهنگی اقتصادی ارسال شد، جراحی بزرگ نظام اقتصادی و اداری است که نیاز به اجماع دارد.

پیرو اعلام در جلسه علنی مجلس، شنبه این برنامه را برای‌ بررسی به مجلس ارسال خواهم کرد.

توئیت محمدباقر نوبخت

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet