هدر موبایل
1399/03/16 17:22:42
سرویس فرهنگی
زاهدی مطرح کرد

نظارت بر اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و سند دانشگاه اسلامی در اولویت کمیسیون آموزش

رئیس کمیسیون آموش مجلس دهم تأکید کرد: پیگیری و نظارت بر اجرای دقیق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و سند دانشگاه اسلامی اولویت کمیسیون آموزش مجلس یازدهم است.
نظارت بر اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و سند دانشگاه اسلامی در اولویت کمیسیون آموزش رئیس کمیسیون آموش مجلس دهم تأکید کرد: پیگیری و نظارت بر اجرای دقیق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و سند دانشگاه اسلامی اولویت کمیسیون آموزش مجلس یازدهم است. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103913399064.jpg نظارت,بر,اجرای,سند,تحول,بنیادین,آموزش,و,پرورش,و,سند,دانشگاه,اسلامی در,اولویت,کمیسیون,آموزش Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان و راور  در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تشکیل کمیسیون‌های تخصصی مجلس تأکید کرد و گفت: از اولویت های ‎مجلس یازدهم و ‎کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری، پیگیری و نظارت بر اجرای دقیق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و سند دانشگاه اسلامی است.

وی با بیان اینکه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یازدهم در دو حوزه نظارت و تقنین قوانین بسیار فعالانه عمل خواهد کرد, افزود: قوانین و مقررات بسیاری در حوزه آموزش عالی و آموزش و پرورش وجود دارد که با نظارت باید به مرحله اجرا برسد.

زاهدی پیگیری و نظارت بر حسن اجرای دقیق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و سند دانشگاه اسلامی بزرگترین رسالت پیش روی کمیسیون آموزش, تحقیقات و فناوری مجلس یازدهم خواند و گفت: با اجرای دقیق این دو مهم قطعا خوزه آموزش کشور دستخوش تحول مثبتی خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet