هدر موبایل
1399/03/15 13:29:47
سرویس سیاسی
میرتاج الدینی:

نقشه راه مجلس یازدهم اندیشه های امام خمینی (ره) است

نماینده مردم تبریز در مجلس در تبیین نقشه راه مجلس یازدهم گفت: نقشه راه مجلس یازدهم اندیشه های امام خمینی (ره) است.
نقشه راه مجلس یازدهم اندیشه های امام خمینی (ره) است نماینده مردم تبریز در مجلس در تبیین نقشه راه مجلس یازدهم گفت: نقشه راه مجلس یازدهم اندیشه های امام خمینی (ره) است. https://cdn.icana.ir/d/019/44973.jpg نقشه,راه,مجلس,یازدهم,اندیشه,های,امام,خمینی,(ره),است Icana

سید محمدرضا میرتاج‌الدینی در گفت‌وگو با  خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت  با اشاره به نقشه راه مجلس یازدهم گفت: نقشه اصلی مجلس یازدهم، آرمان های انقلاب است که از اندیشه های امام خمینی (ره) نشات گرفته که باید تابلو و سرلوحه حرکت همه مسئولان کشور و نمایندگان مجلس به ویژه مجلس یازدهم قرار گیرد؛ چراکه این مجلس تشکیل شده از نمایندگان انقلابی، متخصص و نخبه است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به اینکه امام راحل (ره) توجه ویژه و خاصی نسبت به قشر ضعیف و مستضعف جامعه داشت؛ لذا مجلس یازدهم با پیروی از نگاه ویژه امام خمینی (ره) به ضعیفان، تلاش می کند که طرح ها و لوایحی را بررسی کند که در جهت بالا بردن سطح معیشت و درآمد قشر متوسط و ضعیف جامعه باشد و از هر وسیله قانونی در جهت بهبودی زندگی مستضعفان استفاده کند.

وی افزود: یکی از مهمترین اقداماتی که مجلس یازدهم باید در دستور کار خود قرار دهد، بحث اشتغال جوانان است که باید مورد توجه قرار گرفته و زمینه ها و فرصت های شغلی برای جوانان ایجاد کند تا بتوان با ایجاد شغل برای جوانان، بیکاری را کاهش داد که با کاهش نرخ بیکاری، بسیاری از مشکلات و معضلات کشور مرتفع خواهد شد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم بیان کرد: مبارزه با زیاده خواهی اسکتبار جهانی از دیگر اندیشه های امام خمینی (ره) بود که مجلس یازدهم وظیفه دارد با تمام توان خود از تمامیت  ارضی و منافع کشور دفاع کند و برای پاسداری از حقوق مردم، در مقابل زیاده خواهی طرف های غربی و استکبار جهانی ایستادگی کند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس خاطرنشان کرد: اگر مسئولان کشور به ویژه نمایندگان مجلس با در نظر گرفتن اندیشه ها و رهنمود های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری حرکت کنند، به طور قطع کشور از هر گزندی ایمن خواهد بود و می توان با تصویب طرح ها و لوایح کارآمد، زمینه تحقق آرمان های انقلاب اسلامی را بیش از کذشته تحقق بخشید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet