هدر موبایل
1399/03/17 09:29:32
سرویس سیاسی
/مجلس تحول خواه/

عضو هیأت رییسه مجلس: نقشه راه مجلس یازدهم عدالت خواهی و توجه ویژه به محرومان است

عضو هیأت رییسه مجلس گفت: نقشه راه مجلس یازدهم عدالت خواهی و توجه ویژه به محرومان و مستضعفان است.
عضو هیأت رییسه مجلس: نقشه راه مجلس یازدهم عدالت خواهی و توجه ویژه به محرومان است عضو هیأت رییسه مجلس گفت: نقشه راه مجلس یازدهم عدالت خواهی و توجه ویژه به محرومان و مستضعفان است. https://cdn.icana.ir/d/019/201903101017762878.jpg عضو,هیأت,رییسه,مجلس:,نقشه,راه,مجلس,یازدهم,عدالت,خواهی,و,توجه,ویژه,به,محرومان,است Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  ضمن گرامیداشت سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی (ره) با اشاره به چگونگی پایبندی مجلس یازدهم به آرمان های امام راحل (ره) گفت: اندیشه ای سیاسی و اجتماعی امام خمینی(ره) می تواند در بسیاری از مسائل و مشکلات کشور راهگشا بوده و زمینه برقراری عدالت اجتماعی را فراهم کند، زیرا اندیشه های ایشان بر پایه توجه به کرامت انسانی و عدالت خواهی استوار بوده و می تواند نقشه راه نمایندگان مجلس یازدهم قرار گیرد.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با گذشت 30 سال از ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) نتوانسته ایم اندیشه ها و تفکرات این مرد الهی را به نحو احسن در جامعه پیاده کنیم، لذا باید در تصویب لوایح و طرح ها توجه ویژه ای به اندیشه ها و آرمان های ایشان داشته باشیم تا بتوان مسیر شکوفایی جامعه را به خوبی طی کرده و عدالت اجتماعی در سراسر کشور گسترش دهیم.

وی افزود: مهمترین نگاه و توجه امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری به ضعیفان و قشر محروم جامعه است؛ چنانچه همواره ایشان در سخنان خود از محرومان دفاع کرده و مستکبران را مورد نکوهش قرار می دادند؛ لذا مجلس یازدهم باید توجه ویژه ای به مستضعفان و محرومان داشته باشد و سطح زندگی آنها را ارتقا دهد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم تاکید کرد: جلوگیری از دست درازی و زیاده خواهی استکبار جهانی از نقاط برجسته اندیشه های امام راحل (ره) است که مجلس یازدهم تلاش دارد که سرلوحه قرار دادن این اندیشه ها، همواره از منافع ملت در مقابل استکبار جهانی دفاع کرده و ذره ای از آن عقب نشینی کند.

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تببین اندیشه های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری چراغ راه مجلس یازدهم است و نمایندگان این دوره مصمم بوده تا بتوانند منویات مقام معظم رهبری را در ارتقای عدالت اجتماعی اجرایی کرده و مسیر شکوفایی کشور را فراهم کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet