خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/03/15 13:46:35
سرویس سیاسی
حسینی کیا:

عظمت و اقتدار انقلاب اسلامی در سایه الهام‌گیری از مبانی فکری و اندیشه امام(ره) است

نماینده مردم سنقر در مجلس معتقد است؛عظمت و اقتدار انقلاب اسلامی در سایه الهام‌گیری از مبانی فکری و اندیشه امام (ره) است.
عظمت و اقتدار انقلاب اسلامی در سایه الهام‌گیری از مبانی فکری و اندیشه امام(ره) است نماینده مردم سنقر در مجلس معتقد است؛عظمت و اقتدار انقلاب اسلامی در سایه الهام‌گیری از مبانی فکری و اندیشه امام (ره) است. https://cdn.icana.ir/d/019/201803108793634830.jpg عظمت,و,اقتدار,انقلاب,اسلامی,در,سایه,الهام‌گیری,از,مبانی,فکری,و,اندیشه,امام(ره),است Icana

سیدجواد حسینی کیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  ضمن گرامیداشت سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) با اشاره به چگونگی پایبندی مجلس یازدهم به آرمان های امام خمینی (ره) گفت: اندیشه ها و آرمان های امام خمینی (ره) می تواند به عنوان نقشه راه مجلس یازدهم قرار گرفته و با سرلوحه قرار دادن آنها، بسیاری از مشکلات کشور را حل کرد.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ابعاد وجودی و شخصیت سترگ این عالم فرزانه تاکنون به صورت کامل شناخته نشده و به سادگی هم شناخته نمی شود و برای معرفت ایشان شاید به قرن ها زمان نیاز باشد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم تاکید کرد: تبعیت از رهبری، عمل به دستورات قرآن کریم و توکل به خدا از مولفه هایی است که باعث تداوم راه امام (ره) خواهد شد.

وی تصریح کرد: کسانی که نمایندگی ملت را کسب می کنند باید خیلی مراقب باشند که در رفتار و گفتار و رای دادن خود به گونه ای عمل نکنند که خدای نخواسته دون شان این جایگاه والا باشند که مورد انتظار امام(ره) بود.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس یازدهم بیان کرد: اندیشه‌های امام(ره) کهنه نشدنی و دارای ظرفیتی بیکرانه برای نسل‌های ‌آینده است و وظیفه رسانه‌ها این است که امام(ره) را آ‌نچنان که بود به نسل جوان معرفی کنند.

وی ادامه داد: عظمت و اقتدار انقلاب اسلامی در سایه الهام‌گیری از مبانی فکری و اندیشه امام(ره) است، افزود: آنچه که امروز از امام راحل(ره) برای ما به ارمغان مانده مجموعه‌ای از اخلاق، معرفت، شناخت و بصیرت است که می‌تواند در تمامی برهه‌های تاریخی ما را از منجلاب نابودی به سمت تعالی و رشد سوق دهد.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مجلس یازدهم تلاش دارد با سرلوحه قرار دادن اندیشه و مبانی فکری امام راحل (ره)، در مسیر حل مشکلات مردم قدم برداشته و در جهت رضایتمندی آنها قدم بردارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet