هدر موبایل
1399/03/15 13:27:40
سرویس سیاسی
موسوی لارگانی:

حرکت تحولی‌ امام (ره) از ایران آغاز و تا قلب ملت های آزادیخواه دنیا ادامه دارد

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی معتقد است؛ حرکت تحولی که امام خمینی(ره) به وجود آورده‌اند، نه تنها متوقف نشده،بلکه تا امروز ادامه دارد.
حرکت تحولی‌ امام (ره) از ایران آغاز و تا قلب ملت های آزادیخواه دنیا ادامه دارد عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی معتقد است؛ حرکت تحولی که امام خمینی(ره) به وجود آورده‌اند، نه تنها متوقف نشده،بلکه تا امروز ادامه دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201902102948292192.jpg حرکت,تحولی‌,امام,(ره),,از,ایران,آغاز,و,تا,قلب,ملت,های,آزادیخواه,دنیا,ادامه,دارد Icana

سیدناصر موسوی لارگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در سخنرانی تلویزیونی به مناسبت سی‌ویکمین سالگرد رحلت امام خمینی(رحمه‌الله) ،گفت: باوجود گذشت سی و یک سال از رحلت ملکوتی امام خمینی (ره) صحبت کردن  از امام بزرگوار نیاز  امروز و فردای کشورمان است که رهبری معظم انقلاب به آن اشاره کردند.

وی با اشاره به واژه "امام تحول" که رهبری معظم به روحیه تحول خواهی امام(ره) توجه کردند، افزود: امام بزرگوار با روحیه‌ تحول‌خواهی،تحول‌انگیزی و تحول‌آفرینی نقش یک فرمانده و یک رهبر به معنای واقعی را ایفا کرد همانطور که انقلاب مارا ایجاد کردند و میراث آن را در اقصی نقاط دنیا و در دل افراد می بینیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم و یازدهم با اشاره به باور شکست‌پذیری ابرقدرت ها ادامه داد: همانطور که معظم له فرمودند امام خمینی(ره)ملت را از خمودگی رها کرد و اقیانوس ملت را مواج کرد.

بیشتر بخوانید: 

 

موسوی لارگانی با بیان اینکه در  ۱۵ خرداد حرکتی آغاز شد که در نتیجه آن حرکت استقلال و آزادی به دست آمد که تا امروز هم تداوم دارد، خاطرنشان کرد: امروز اندیشه امام خمینی (ره) مرزهای جغرافیایی را درنوردید و در عمق جان ملت‌ها و سیاستمداران، آزادیخواهان و اندیشمندان دنیا نشسته است.

وی با بیان اینکه روحیه مطالبه گری مردم از لحاظ استقلال ،آزادی و استکبار ستیزی از تداوم خط امام است، مطرح کرد: روحیه عزت نفس ملی و زیربار ظلم نرفتن و تسلیم نشدن در مقابل ابرقدرت ها در ملت ایران ایجاد شد چراکه امام قدرت های جهان را خوار و زبون می دانستند و به لفاظی ها و هیمنه پوشالی آنها هرگز اهمیت نمی دادند.

 نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به روحیه جوان‌گرایی امام(ره) در عین اعتماد به نیروهای غیرجوان، اظهار کرد: تحول در نگاه به نسل جوان و اعتماد به فکر و عمل جوانان از روحیات امام(ره) بود که رهبری به آن اشاره کردند که مسولان باید به این نکته توجه کنند همانطور که بسیاری از فرماندهان دفاع مقدس از جوانان کشور ما بودند .

وی ادامه داد:در حال حاضر هم مسولان باید به جوانان اعتماد کنند و با هدایت باتجربه ها،دولت ومجلس هم باید این روحیه امام و رهبری را ادامه دهند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید براین که حرکت تحولی‌ که امام خمینی(ره) به وجود آورده‌اند، نه تنها متوقف نشده،بلکه تا امروز ادامه داشته است، تصریح کرد: حرکت تحولی‌ امام (ره)  از ایران آغاز شد و تا قلب ملت های آزادیخواه دنیا ادامه دارد؛ باید تلاش کنیم پرچمی که امام و رهبری معظم انقلاب برافراشتند هرگز بر زمین نماند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet