هدر موبایل
1399/03/15 13:19:58
سرویس حوزه ریاست
رئیس مجلس پاکستان در پیام‌تبریک  به رئیس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد

افزایش روابط ایران و پاکستان در دوران ریاست دکتر قالیباف بر مجلس/ دعوت از رییس مجلس شورای اسلامی برای سفر به پاکستان

رییس مجلس ملی پاکستان در پیامی با تبریک انتخاب دکتر قالیباف به ریاست مجلس شورای اسلامی، این انتخاب را بیانگر اعتماد و اطمینان نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مدیریت وی دانست و از او دعوت کرد تا راس هیئتی پارلمانی به پاکستان سفر کند.
افزایش روابط ایران و پاکستان در دوران ریاست دکتر قالیباف بر مجلس/ دعوت از رییس مجلس شورای اسلامی برای سفر به پاکستان رییس مجلس ملی پاکستان در پیامی با تبریک انتخاب دکتر قالیباف به ریاست مجلس شورای اسلامی، این انتخاب را بیانگر اعتماد و اطمینان نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مدیریت وی دانست و از او دعوت کرد تا راس هیئتی پارلمانی به پاکستان سفر کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201706106745061243.jpg افزایش,روابط,ایران,و,پاکستان,در,دوران,ریاست,دکتر,قالیباف,بر,مجلس/,دعوت,از,رییس,مجلس,شورای,اسلامی,برای,سفر,به,پاکستان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اسد قیصر با صدور پیامی ضمن تبریک به دکتر قالیباف، ابراز امیدواری کرد که در پرتو هدایت و مدیریت وی، روابط دو کشور هرچه بیشتر تقویت شود.

متن پیام به شرح زیر است:

جناب آقای محمد باقر قالیباف
رئیس مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران،
 
عالیجناب
السلام علیکم
 
بسیار مایه خوشوقتی اینجانب است که صمیمانه‌ترین تبریک جهت انتخاب آن جناب را به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران ابراز نمایم.
 
انتخاب جنابعالی به این سمت عالی نه تنها دستاورد مهمی برای پارلمان ایران ، بلکه بیانگر اعتماد و اطمینان نمایندگان مجلس شورای اسلامی به هدایت و مدیریت جنابعالی است.
 
جمهوری اسلامی پاکستان و جمهوری اسلامی ایران از روابط بسیار عالی برادرانه مبتنی بر وابستگی‌های دینی و فرهنگی، ارتباط نزدیک بین مردمان دو کشور و پیوندهای تمدنی و تاریخی برخوردارند. هر دو کشور همکاری نزدیکی با یکدیگر در انواع مجامع چندجانبه پارلمانی دارند و دارای اشتراک نظر در موضوعاتی متنوع هستند. ما همچنین از رهبری ایران به پاس حمایت همیشگی از مساله کشمیر قدردانی می‌کنیم.

اطمینان دارم که در پرتو هدایت و مدیریت جنابعالی، روابط دو کشور همچنان هرچه بیشتر تقویت خواهد شد. اینجانب چشم‌انتظار همکاری نزدیک با جنابعالی به منظور تحقق این مهم هستم.
 
با اغتنام فرصت، از جانب مجمع ملی جمهوری اسلامی پاکستان، تمایل دارم از جنابعالی در راس هیئتی پارلمانی به منظور سفر به پاکستان به محض عادی شدن شرایط شیوع بیماری ویروس کرونا، دعوت به عمل آورم.
 
خواهشمند است احترامات فائقه اینجانب را پذیرا باشید.

رئیس مجلس ملی جمهوری اسلامی پاکستان
اسد قیصر
۱ ژوئن ۲۰۲۰./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet