هدر موبایل
1399/03/15 23:48:49
سرویس سیاسی
موسوی در تشریح بازدید نمایندگان مجلس از غیزانیه:

بخش عمده‌ای از مشکلات آبرسانی به غیزانیه تا ۲ هفته آینده حل می‌شود

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه بخش عمده‌ای از مشکلات آبرسانی به غیزانیه تا ۲ هفته آینده حل می‌شود، گفت: استاندار خوزستان قول داد تا به‌طور کامل مشکلات آب غیزانیه تا ۲ ماه آینده حل شود.
بخش عمده‌ای از مشکلات آبرسانی به غیزانیه تا ۲ هفته آینده حل می‌شود نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه بخش عمده‌ای از مشکلات آبرسانی به غیزانیه تا ۲ هفته آینده حل می‌شود، گفت: استاندار خوزستان قول داد تا به‌طور کامل مشکلات آب غیزانیه تا ۲ ماه آینده حل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006103740673977.jpg بخش,عمده‌ای,از,مشکلات,آبرسانی,به,غیزانیه,تا,۲,هفته,آینده,حل,می‌شود Icana

سید نظام الدین موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به سفر تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به غیزانیه اظهار داشت: پس از اعتراضاتی که مردم غیزانیه در حاشیه شهر اهواز پیرامون مشکل آب آشامیدنی، استحمام و مصارف دامی داشتند، در رسانه‌ها و فضای مجازی این اعتراضات انعکاس زیادی داشت و طبیعتاً نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نیز نسبت به این موضوع حساس بودند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: روز گذشته به دعوت مجتبی یوسفی نماینده اهواز در مجلس، به همراه حدود ۱۲ نفر از نمایندگان شهرهای مختلف کشور به اهواز سفر کردیم و در این سفر به صورت مستقیم با مردم بخش غیزانیه دیدار و گفت‌وگو کرده و با مشکلات آن‌ها از نزدیک آشنا شدیم.

وی افزود: مسئولین مختلف استانی توضیحاتی راجع به پروژه هایی که قرار است مشکلات غیزانیه را حل کنند، ارائه داده و با آن‌ها گفت‌وگو کردیم، نهایتاً بعد از بررسی‌های میدانی جلسه ۳ ساعت و نیمه‌ای را با استاندار خوزستان و مسئولان مرتبط استانی برگزار کردیم که نمایندگان شورای بخش غیزانیه نیز حضور داشتند.

موسوی ادامه داد: در جلسه روز گذشته به صورت تخصصی مسائل موجود در زمینه مشکلات آب، مشکلات ساختاری، منابع مالی و موانع حقوقی در زمینه رفع مشکلات غیزانیه مورد بررسی و موشکافی قرار گرفت و در نهایت مقرر شد فاز اول آبرسانی بخش غیزانیه را تا ۲ هفته آینده به اتمام برسانند که همین امر موجب می‌شود آبرسانی به بخش عمده‌ای از روستاهای غیزانیه انجام شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: از استاندار خوزستان قول گرفتیم که با بسیج امکانات حداکثر تا دو ماه آینده کل مشکلات غیزانیه مرتفع شود.

وی افزود: البته در کنار موضوع غیزانیه از مشکلات دیگر مناطق محروم اهواز، از جمله محله‌های «حصیرآباد» و «منبع آب» بازدید میدانی کردیم و در گفت‌وگو با مردم، در جریان مشکلات آن‌ها قرار گرفتیم. تلاش بر این است که با بسیج امکانات، توجه مسئولانِ دولت و گزارش به مردم، قدمی برای حل مشکلات برداریم.

موسوی اظهار داشت: مردم استان خوزستان به دلیل اقدامات بزرگی که در طول دوران دفاع مقدس انجام داده‌اند، حق بزرگی بر گردن مردم ایران دارند و به تعبیر امام خمینی (ره)، «خوزستان دِین خودش را به اسلام ادا کرد»، با توجه به اینکه منابع مختلفی در استان خوزستان وجود دارد و مشکلات این استان متفاوت از سایر استان‌هاست، باید مرتفع شده و حداقل های معیشتی برای مردم مهیا شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet