هدر موبایل
1399/03/17 11:29:32
سرویس حوزه ریاست
در پیام رئیس مجلس تاجیکستان خطاب به دکتر قالیباف مطرح شد

تحکیم مناسبات دوستانه ایران و تاجیکستان در مجلس یازدهم

رئیس مجلس نمایندگان تاجیکستان در پیامی با تبریک انتخاب دکتر قالیباف به ریاست مجلس شورای اسلامی، ابراز امیدواری کرد که فعالیت مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم  به تحکیم و گسترش مناسبات دوستانه تاجیکستان و ایران در حوزه‌های مختلف منجر شود.
تحکیم مناسبات دوستانه ایران و تاجیکستان در مجلس یازدهم رئیس مجلس نمایندگان تاجیکستان در پیامی با تبریک انتخاب دکتر قالیباف به ریاست مجلس شورای اسلامی، ابراز امیدواری کرد که فعالیت مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم  به تحکیم و گسترش مناسبات دوستانه تاجیکستان و ایران در حوزه‌های مختلف منجر شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006104168371536.jpg تحکیم,مناسبات,دوستانه,ایران,و,تاجیکستان,در,مجلس,یازدهم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،  محمدطاهر ذاکرزاده با صدور پیام تبریک به مناسبت انتخاب دکتر محمدباقر قالیباف به ریاست مجلس شورای اسلامی بر نقش گروه‌های دوستی پارلمانی مجلس نمایندگان تاجیکستان و مجلس جمهوری اسلامی ایران در توسعه همکاری های دوکشور تاکید کرد.

متن کامل پیام رئیس مجلس  تاجیکستان  به این شرح  است:

 

جناب آقای محمد باقر قالیباف

رئیس محترم مجلس شورای اسلامی ایران


سلام علیکم؛

مفتخرم انتخاب جنابعالی را به عنوان رئیس جدید مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران، صمیمانه تبریک عرض نمایم.

امیدوارم فعالیت جنابعالی به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران، موجب تحکیم و گسترش مناسبات دوستانه دو کشور هم فرهنگ و هم زبان تاجیکستان و ایران در حوزه‌های مختلف شود.

در این راستا، نقش گروه‌های دوستی پارلمانی مجلس نمایندگان مجلس عالی جمهوری تاجیکستان و مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران در توسعه همکاری پارلمانی دو کشور، مهم ارزیابی می شود.

امیدوارم همدلی، برادری، صلح و ثبات در منطقه، از اهداف مشترک و مهم همکاری دو کشور دوست و برادر باشد.

همزمان ضمن تبریک و شادباش، برای جنابعالی سلامتی کامل و موفقیت های بیشتر را خواستارم.

 

با احترام

محمد طاهر ذاکرزاده

رئیس مجلس نمایندگان مجلس عالی جمهوری تاجیکستان/

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet