خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/03/17 16:16:36
سرویس اقتصادی
میرتاج‌الدینی خبر داد؛

طرح سوال از دژپسند با عنوان اخذ مالیات بر خانه‌های خالی کلید خورد

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در دور یازدهم مجلس گفت: طرح سوالی درباره اخذ مالیات بر خانه‌های خالی هفته گذشته در صحن علنی مجلس به جریان افتاد و بسیاری از نمایندگان آن را امضا کرده‌اند.
طرح سوال از دژپسند با عنوان اخذ مالیات بر خانه‌های خالی کلید خورد نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در دور یازدهم مجلس گفت: طرح سوالی درباره اخذ مالیات بر خانه‌های خالی هفته گذشته در صحن علنی مجلس به جریان افتاد و بسیاری از نمایندگان آن را امضا کرده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/44973.jpg طرح,سوال,از,دژپسند,با,عنوان,اخذ,مالیات,بر,خانه‌های,خالی,کلید,خورد Icana

حجت‌الاسلام محمدرضا میرتاج‌الدینی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در دور یازدهم مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به کلید خوردن طرح سوال از دژپسند وزیر امور اقتصاد و دارایی گفت: طرح سوالی درباره اخذ مالیات بر خانه‌های خالی سه‌شنبه هفته گذشته در صحن علنی مجلس به جریان افتاد و بسیاری از نمایندگان آن را امضا کرده‌اند.

وی تاکید کرد: چرا فردی که چندین خانه دارد و در حال سرمایه‌گذاری بر روی این بخش است، نباید مالیات بدهد؟ سال‌هاست که بحث دریافت مالیات از خانه‌های خالی در کشور مطرح شده اما متاسفانه هنوز اجرا نشده است.

میرتاج‌الدینی اظهار کرد: اخذ مالیات از خانه‌های خالی باید به نحوی عمل شود که موجب افزایش قیمت مسکن نشود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet