هدر موبایل
1399/03/21 13:39:00
سرویس سیاسی
اوسطی:

جهش تولید موجب کاهش بیکاری و رفع مشکلات اقتصادی می‌‎شود

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس گفت: تمرکز مسئولان بر جهش تولید، موجب کاهش بیکاری و رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم می‌‎شود.
جهش تولید موجب کاهش بیکاری و رفع مشکلات اقتصادی می‌‎شود نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس گفت: تمرکز مسئولان بر جهش تولید، موجب کاهش بیکاری و رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم می‌‎شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102152572849.jpg جهش,تولید,موجب,کاهش,بیکاری,و,رفع,مشکلات,اقتصادی,می‌‎شود Icana

پرویز اوسطی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص لزوم توجه مجلس به بهبود وضعیت معیشت مردم و اقتصاد کشور، اظهار داشت: در پیام مقام معظم رهبری که در ابتدای کار مجلس یازدهم صادر شد، ایشان تلاش برای بهبود معیشت مردم را اولویت کار مجلس یازدهم دانستند.

نماینده مردم قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تلاش برای تحقق عدالت به معنای واقعی کلمه دیگر دغدغه مقام معظم رهبری است که با توجه به نقش ریل گذاری مجلس برای اقتصاد کشور، از این جهت نیز مجلس می‌تواند در جهت رفع مشکلات اثر گذار باشد.

وی افزود: نمایندگان دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی باید در راستای تحقق فرمایشات معظم‌له گام‌های محکمی بردارند و تلاش کنیم تا دغدغه ‌ای ایشان در راستای بهبود معیشت مردم منتج به نتیجه شود که طی این مسیر رضایت مردم را به دنبال خواهد داشت.

اوسطی در پاسخ به این موضوع که راهکارهای تحقق اهداف مجلس یازدهم چیست؟ گفت: اگر در سال جهش تولید اقدامات جدی در این زمینه انجام شود، آمار بیکاری کاهش یافته و می‌توان به بهبود معیشت مردم بیشتر امیدوار بود.

این نماینده مردم در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ایران ظرفیت‌ها و فرصت های فراوانی دارد و اگر بتوانیم از آن‌ها استفاده کنیم، اهداف مدنظر تحقق می‌یابد.

اوسطی اظهار داشت: اگر مدیران از فرصت‌ها استفاده کنند، مشکلات اقتصادی کشور و مسائل معیشتی مردم به راحتی حل می‌شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet