انتخابات ریاست جمهوری
1399/03/21 12:30:46
سرویس صحن
سعیدی در تذکر شفاهی؛

شاخص دسترسی آب شرب جنوب استان سیستان و بلوچستان 19 درصد است

نماینده مردم چابهار، نیکشهر، کنارک و قصرقند در مجلس در انتقاد از عملکرد وزارت نیرو در آبرسانی به مناطق محروم، گفت: شاخص دسترسی آب شرب جنوب استان سیستان و بلوچستان ۱۹ درصد است.
شاخص دسترسی آب شرب جنوب استان سیستان و بلوچستان 19 درصد است نماینده مردم چابهار، نیکشهر، کنارک و قصرقند در مجلس در انتقاد از عملکرد وزارت نیرو در آبرسانی به مناطق محروم، گفت: شاخص دسترسی آب شرب جنوب استان سیستان و بلوچستان 19 درصد است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104111918178.jpg شاخص,دسترسی,آب,شرب,جنوب,استان,سیستان,و,بلوچستان,19,درصد,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، معین الدین سعیدی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 21 خردادماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی خطاب به وزیر نیرو، گفت: شاخص دسترسی به آب شرب در جنوب استان سیستان و بلوچستان 19 درصد است و 81 درصد مردم به صورت سهمیه ای آبرسانی می شوند.

نماینده مردم چابهار، نیکشهر، کنارک و قصرقند در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: چه زمانی قرار است ندای تشنگی مردم سرزمین سیستان و بلوچستان شنیده شود، آب در کوزه و ما تشنه لبان می گردیم.

وی در تذکری به وزیرآموزش و پرورش، اظهار کرد: وضعیت معلمان خرید خدمت از نظر پرداخت حقوق و امنیت شغلی هیچ سنخیتی با شأن بالای معلمی ندارد.

سعیدی در تذکر به وزیر بهداشت، تصریح کرد: از سال 97 تاکنون که کلنگ بیمارستان چابهار و دشت یاری به زمین خورده هنوز اقدام عملیاتی نشده لذا باید گفت مردم صبر ایوب دارند اما عمر نوح نه.

مردم چابهار، نیکشهر، کنارک و قصرقند در مجلس شورای اسلامی خطاب به دشمنان و معاندین نظام، خاطرنشان کرد: کمبودها و مشکلات نمی تواند سرسوزن رخنه در پیوند استوار مردم و نظام ایجاد کند همچنین معاندین و بدخواهانی که علاقمند به حذف نام بلوچستان از مام ایران هستند باید گفت " ای مگس عرصه سیمرغ  نه جولانگه توست/ عِرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری"./

پایان پیام

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet