خبرگزاری خانه ملت

ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1399/03/25 23:55:00
سرویس سیاسی
/مجلس تحول‌خواه/

بهروزی فر: نمایندگان تحول‌خواه نواقص مسئولان را نادیده نمی‌گیرند

نماینده مردم فومن در مجلس معتقد است نقشه راه مجلس برای ایجاد تحول مشخص است و نمایندگان با تعامل با دولت، نظارت بر امور و اجرای قوانین را پیش می‌گیرند.
بهروزی فر: نمایندگان تحول‌خواه نواقص مسئولان را نادیده نمی‌گیرند نماینده مردم فومن در مجلس معتقد است نقشه راه مجلس برای ایجاد تحول مشخص است و نمایندگان با تعامل با دولت، نظارت بر امور و اجرای قوانین را پیش می‌گیرند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005105021052688.jpg بهروزی,فر:,نمایندگان,تحول‌خواه,نواقص,مسئولان,را,نادیده,نمی‌گیرند Icana

خلیل بهروزی فر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به روحیه تحول‌خواهی نمایندگان مجلس یازدهم، گفت: این مجلس عزم خود را جزم کرده تا با اتحاد و انسجامی که میان نمایندگان وجود دارد، فعالیت کرده و با فکر جهادی و فرهنگ بسیجی که در فضای کنونی مجلس حاکم است، طبق سیاست ها و تدابیر مقام معظم رهبری گام بردارد.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به ظرفیت های کشور، بیان داشت: منابع حاصل از بخش کشاورزی، صنعت و گردشگری از مهم ترین منابعی است که می توانیم در شرایط تحریم و عدم فروش نفت کشورمان به این علت، جایگزین بودجه نفتی کنیم.

وی ادامه داد: تدابیر رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب نقشه راهی برای مجلس یازدهم است که می توان در راستای آن حرکت و مشکلات مردم به خصوص در حوزه معیشت و اشتغال را برطرف کرد؛ یکی از این اقدامات احیای شهرک های صنعتی و کارخانجاتی است که به سمت تعطیلی رفته اند و باعث بروز بیکاری و آسیب های اجتماعی شده اند.

بهروزی فر همچنین با تأکید بر ضرورت تعامل مجلس و دولت، عنوان کرد: تأکیدات رهبری در این خصوص بارها بیان شده که به این منزله است که مجلس از ابزار قانونی خود بر اساس اصول قانون اساسی استفاده کند و ضمن اینکه خود را وکیل الدوله نمی داند، ارتباط صمیمانه و برادرانه ای با دولت داشته باشد.

این نماینده مردم از استان گیلان در مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه نمایندگان مجلس باید به دور از دشمنی و جهت گیری سیاسی با دولت، به فکر رفع مشکلات باشند، خاطرنشان کرد: دولت باید بداند مجلس با اغماض با مسائل روبرو نمی شود اما در کنار آن رفتار دوستانه ای نیز با مسئولان خواهد داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet