هدر موبایل
1399/03/30 20:38:00
سرویس سیاسی
/مجلس تحول‌خواه/

عسکری: قوانین کهنه مانع جهش تولید هستند / چکش کاری قوانین در ایجاد جهش تولید ضروری است

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس گفت:در راستای ایجاد جهش تولید در کشور برخی قوانین کهنه و مندرس در مجلس باید چکش کاری و به روز شوند.
عسکری: قوانین کهنه مانع جهش تولید هستند / چکش کاری قوانین در ایجاد جهش تولید ضروری است نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس گفت:در راستای ایجاد جهش تولید در کشور برخی قوانین کهنه و مندرس در مجلس باید چکش کاری و به روز شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101459224766.jpg عسکری:,قوانین,کهنه,مانع,جهش,تولید,هستند,/,چکش,کاری,قوانین,در,ایجاد,جهش,تولید,ضروری,است Icana

محمدجواد عسکری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با اشاره به اولویت های مجلس یازدهم و ایجاد یک مجلس تحول خواه و تحول آفرین مدنظر رمقام معظم رهبری، گفت: همانطور که استحضار دارید نگاه مجلس یازدهم نگاه جهادی و انقلابی است.

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی مجلس افزود: برای تحول آفرینی باید قوانین خود را بازسازی و به روزرسانی کند؛چرا که به دلیل گذشت سالها از تصویب برخی از آنها، دیگر کاربردی نیستند.

وی با بیان اینکه قطعاً انتظار و توقع مردم هم یک مجلس انقلابی  است و مردم با این نگاه مردم رای دادند، تصریح کرد: مردم امروز از شعار دادن خسته شده اند؛مشکلات مردم بسیار زیاد است اما الان در حوزه معیشت،بحث گرانی و اشتغال مشکلات بسیاری  داریم.

بیشتر بخوانید: 

عسکری در ادامه مطرح کرد: به واسطه  ویروس منحوس کرونا تقریباً سیستم‌های شغلی  به هم ریخته است و باید سریع‌تر مدیریت شود،از طرفی موضوع رونق تولید ،اقتصاد مقاومتی که تقریبا مغفول مانده است. موضوع مربوط به جهش تولید امروز باید تمام تلاشمان را انجام دهیم اولویت اعتماد مشکلات مردم باشد

وی با تاکید بر موضوع مهم جهش تولید در کشور ادامه داد: در راستای موضوع جهش تولید برخی قوانین مندرس و کهنه در مجلس باید به روزرسانی شوند، بسیاری از قوانین و چکش کاری و مجدداً باید احیا شوند.

عسکری با تاکید بر اینکه از فضای بروکراسی اداری در دستگاه‌های دولتی پیش روی فعالان اقتصادی گلایه داریم و این موضوع باید توسط دولت اصلاح شود، عنوان کرد: بنای مجلس یازدهم در راستای حل مشکلات موجود اقتصادی و تولیدی بر تعامل استوار است. حذف بروکراسی های غیرضروری باید پیگیری شود.

وی با تاکید بر اصل نظارت به عنوان یکی از وظایف مهم نمایندگان مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:نمایندگان به دنبال اجرای گام دوم انقلاب اسلامی هستند. از این رو در اولویت‌بندی‌های خود اجرای گام دوم انقلاب اسلامی و بهبود وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم را در رأس امور قرار دادند.

وی با بیان اینکه در راستای  مسیر توسعه قوانین باید اصلاح شود،ادامه داد: امروز برای کسی که می خواهد سرمایه‌گذاری کند،بروکراسی اداری کمر آن را خرد می کند و این سرمایه گذار وارد میدان نمی شود؛ در حوزه اشتغال هم بروکراسی اداری به شدت آسیب می‌زند و از طرفی بانک‌ها هم متاسفانه همکاری نمی‌کنند.

عسکری در ادامه اظهار کرد: ما نگاهمان این است که دولت باید کمک کند و ما قوانین را اصلاح می‌کنیم و در این مدت باقی مانده دولت  باید با دقت کار را به جلو ببرد. ما به شدت  از دولت گله‌مند هستیم چراکه  مردم همچنان مشکل معیشت و اشتغال و آب آشامیدنی دارند؛مشکلات راه ها وجود دارد.دولت باید پاسخگو باشد و بگوید در این ۸ سالی که مسئولیت داشت در فضای اجرایی چه کرده است؟

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مأموریت ما در مجلس یازدهم اصلاح قوانین است تاکید کرد: به روز کردن قوانین مندرس و کهنه اولویت مجلس است؛برخی قوانین را باید چکش کاری کنیم و همچنین معیشت ،اشتغال مردم و رونق تولید بسیار مهم است ./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet