حلول ماه ربیع الاول
1399/03/25 09:14:45
سرویس صحن
میرمحمدی با اشاره به گزارش وزیر فرهنگ انتقاد کرد:

خروجی نامناسب حوزه فرهنگ با جزیره ای عمل کردن نهادهای متولی

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس معتقد است که عدم هماهنگی نهادهای متولی فرهنگ موجب شده که بخش فرهنگ خروجی مناسبی نداشته باشد، این در حالی است که با برنامه ریزی مناسب می توان بخشی از مشکلات موجود را برطرف کرد.
خروجی نامناسب حوزه فرهنگ با جزیره ای عمل کردن نهادهای متولی نماینده مردم تفت و میبد در مجلس معتقد است که عدم هماهنگی نهادهای متولی فرهنگ موجب شده که بخش فرهنگ خروجی مناسبی نداشته باشد، این در حالی است که با برنامه ریزی مناسب می توان بخشی از مشکلات موجود را برطرف کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904102725603603.jpg خروجی,نامناسب,حوزه,فرهنگ,با,جزیره,ای,عمل,کردن,نهادهای,متولی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید جلیل میرمحمدی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 25 خرداد) مجلس شورای اسلامی با اشاره به گزارش وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: عدم حمایت جدی از نهادهای مردمی فعال در حوزه قرآنی یکی از غفلت های وزارت فرهنگ است که باید با برنامه ریزی مدون از این ظرفیت مناسب استفاده کرد.

نماینده مردم تفت و میبد با بیان اینکه نهادهای مردمی فعال در حوزه قرآنی با مشکلات اعتباری روبرو هستند که باید رفع این مشکل در دستور کار وزارت فرهنگ قرار گیرد، افزود: عدم هماهنگی نهادهای متولی فرهنگ موجب شده که بخش فرهنگ خروجی مناسبی نداشته باشد، این در حالی است که با برنامه ریزی مناسب می توان بخشی از مشکلات موجود را برطرف کرد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم ادامه داد: در حال حاضر فضای فرهنگ لجام گسیخته شده است که باید فکری اساسی برای آن شود، چرا که کرامت خانواده ها و جوانان حفظ نمی شود.

وی با بیان اینکه سرانه کتابخوانی در کشور مساعد نیست، اظهار کرد: به کتابداران باید با نگاه ویژه ای توجه شود تا این افراد بتوانند با انگیزه بیشتر به فعالیت خود ادامه دهند./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet