شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1399/03/25 13:51:34
سرویس حوزه ریاست
رئیس مجلس لهستان در پیام تبریک به دکتر قالیباف:

داشتن تجربه غنی و حرفه‌ای، جنابعالی را برای مقام پرمسئولیت ریاست مجلس واجد شرایط کرد

رئیس مجلس لهستان ضمن تبریک انتخاب دکتر قالیباف به ریاست مجلس یازدهم ابراز امیدواری کرد که با شکست بحران کرونا روابط پارلمانی دو کشور به حالت عادی بازگردد.
داشتن تجربه غنی و حرفه‌ای، جنابعالی را برای مقام پرمسئولیت ریاست مجلس واجد شرایط کرد رئیس مجلس لهستان ضمن تبریک انتخاب دکتر قالیباف به ریاست مجلس یازدهم ابراز امیدواری کرد که با شکست بحران کرونا روابط پارلمانی دو کشور به حالت عادی بازگردد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101049774727.jpg داشتن,تجربه,غنی,و,حرفه‌ای،,جنابعالی,را,برای,مقام,پرمسئولیت,ریاست,مجلس,واجد,شرایط,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، الژبیتا ویتک با صدور پیام تبریک خطاب به دکتر محمدباقر قالیباف گفت: معتقدم تجربه غنی و حرفه‌ای‌، جنابعالی را برای این مقام معتبر و پرمسئولیت واجد شرایط کرده است.

متن کامل پیام به شرح زیر است:

جناب آقای محمدباقر قالیباف
رئیس محترم مجلس شورای اسلامی

از طرف پارلمان کشور جمهوری لهستان و اینجانب، مایلم تا به جنابعالی برای موفقیت‌تان در انتخابات مقام ریاست مجلس شورای اسلامی تبریک عرض نمایم. معتقدم تجربه غنی حرفه ایی تان جنابعالی را کاملاً برای این مقام معتبر و پرمسئولیت واجد شرایط نموده است.

در چنین موقعیت دشواری که ما در جدال علیه بیماری همه‌گیر جهانی هستیم، بسیار حائزاهمیت است که با روحیه وحدت بین‌المللی به کارمان مشغول باشیم. با این روحیه مایلم همبستگی کامل مان را با مردم ایران که به شدت درگیر این همه گیری هستند، ابراز نمایم.

به امید آن که ما به زودی قادر باشیم این بحران را شکست دهیم و به روابط عادی پارلمانی خود برگردیم، جناب رئیس مجلس محترم، بهترین آرزوهایم را در سلامتی و موفقیت که برای جنابعالی رضایتمندی به ارمغان خواهد آورد، ارسال می‌نمایم.

جناب رئیس مجلس محترم، خواهشمندم احترامات فائقه مرا پذیرا باشید.

احتراماً
الژبیتا ویتک/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet