شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1399/03/26 11:12:06
سرویس سیاسی
عضو هیئت رئیسه مجلس خبر داد

امروز عصر؛ برگزاری آخرین نشست مشترک هیئت رئیسه مجلس با روسای شعب / امشب لیست نهایی کمیسیون‌ها اعلام می‌شود

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: امروز عصر ساعت ۱۷ آخرین نشست هیئت رئیسه مجلس با روسای شعب برای رسیدگی به اعتراضات مرحله دوم نمایندگان نسبت به امتیازدهی کمیسیون‌ها برگزار و بعد از آن لیست نهایی اعلام می‌شود.
امروز عصر؛ برگزاری آخرین نشست مشترک هیئت رئیسه مجلس با روسای شعب / امشب لیست نهایی کمیسیون‌ها اعلام می‌شود عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: امروز عصر ساعت 17 آخرین نشست هیئت رئیسه مجلس با روسای شعب برای رسیدگی به اعتراضات مرحله دوم نمایندگان نسبت به امتیازدهی کمیسیون‌ها برگزار و بعد از آن لیست نهایی اعلام می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201902107255130407.jpg امروز,عصر؛,برگزاری,آخرین,نشست,مشترک,هیئت,رئیسه,مجلس,با,روسای,شعب,/,امشب,لیست,نهایی,کمیسیون‌ها,اعلام,می‌شود Icana

سیدناصر موسوی لارگانی عضو هیئت رئیسه مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برگزاری جلسه مشترک هیئت رئیسه مجلس و روسای شعب گفت: امروز بعداظهر ساعت 17 این جلسه برای رسیدگی به اعتراضات برخی نمایندگان نسبت به امتیازدهی عضویت در کمیسیون‌های تخصصی برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: همچنین نمایندگان معترض به امتیازات خود برای عضویت در کمیسیون‌ها برای مرحله دوم می‌توانند تا امروز ساعت 12 ظهر اعتراضات خود را اعلام کرده و بعد از آن زمان اعتراض به پایان می‌رسد.

موسوی‌لارگانی تاکید کرد: بعد از برگزاری نشست مشترک امروز عصر هیئت رئیسه مجلس با روسای شعب، لیست نهایی اعضای کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی اعلام و رسانه‌ای می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet