روز مجلس
1399/03/29 22:38:00
سرویس حوزه ریاست
روایت رئیس مجلس شورای اسلامی از دیدار با مادر بزرگوار شهید شاه‌آبادی:

از اینهمه لطف و محبت ایشان حقیقتا شرمنده شدم؛ از ایشان خواستم برای عاقبت بخیری همه ما دعا کنند

دکتر قالیباف در صفحۀ شخصی خود در اینستاگرام نوشت: «به واسطۀ بچه‌های جهادی یکی از قرارگاه‌های شرق تهران مطلع شدم که مادر یکی از شهدای سرافراز سالهای دفاع مقدس، شهیدآبادی بنده را برای شرفیابی خدمتشان صدا زده‌اند.
از اینهمه لطف و محبت ایشان حقیقتا شرمنده شدم؛ از ایشان خواستم برای عاقبت بخیری همه ما دعا کنند دکتر قالیباف در صفحۀ شخصی خود در اینستاگرام نوشت: «به واسطۀ بچه‌های جهادی یکی از قرارگاه‌های شرق تهران مطلع شدم که مادر یکی از شهدای سرافراز سالهای دفاع مقدس، شهیدآبادی بنده را برای شرفیابی خدمتشان صدا زده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006106422489488.jpg از,اینهمه,لطف,و,محبت,ایشان,حقیقتا,شرمنده,شدم؛,از,ایشان,خواستم,برای,عاقبت,بخیری,همه,ما,دعا,کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در صفحۀ شخصی خود در اینستاگرام نوشت: «به واسطۀ بچه‌های جهادی یکی از قرارگاه‌های شرق تهران مطلع شدم که مادر یکی از شهدای سرافراز سالهای دفاع مقدس، شهیدآبادی بنده را برای شرفیابی خدمتشان صدا زده‌اند.

 

دیدار دکتر محمدباقر قالیباف با  مادر شهید شاه‌آبادی

 

دیشب و در شام شهادت حضرت امام صادق علیه السلام توفیق شد و خدمت ایشان رسیدم. مادری به صفا و معصومیت تمامی مادران شهدا. مادر شهید تعریف می‌کرد وقتی خبر شهادت شهید سلیمانی را شنیده است زانوانش از ناراحتی سست شده و بر زمین افتاده است، داغی چه بسا بزرگتر از داغ فرزند برومندش.

 

دیدار دکتر محمدباقر قالیباف با  مادر شهید شاه‌آبادی

 

آنچه برایم از همه دلنشین تر بود ماجرای یک گلدان است؛ مادر شهید گفتند که غرضم از صدا کردنت این بود که بیایی و گلدانت را ببری. گلدانی که ایشان پنج سال پیش به نیت و اسم بنده قلمه زده‌اند و گفتند این را حتما به خانه ببر و جلوی چشمت بگذار تا همیشه یاد شهدا و خانواده شهدا باشی.

 

دیدار دکتر محمدباقر قالیباف با  مادر شهید شاه‌آبادی

 

از اینهمه لطف و محبت ایشان حقیقتا شرمنده شدم؛ از ایشان خواستم برای عاقبت بخیری همه ما دعا کنند. ایشان هم مجددا به بنده و همۀ همکارانم گوشزد کردند که خانواده شهدا از این مجلس انتظار خدمت انقلابی دارند.

 

دیدار دکتر محمدباقر قالیباف با  مادر شهید شاه‌آبادی

 

حقیقتا مادران شهدا حق زیادی به گردن ما دارند و به دعای آنها خیر و برکت فراوانی شامل حال این کشور شده است. ما فدایی همۀ خانوادۀ شهداء به خصوص مادران دلسوز و مهربان شهداء هستیم.»

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet