خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/03/31 15:10:54
سرویس اقتصادی
شاکری تأکید کرد

واگذاری اراضی دستگاه‌ها جهت تولید مسکن/دولت قیمت اراضی را در قیمت نهایی مسکن محاسبه نکند

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: استفاده از اراضی دستگاه ها، وزارتخانه ها و نیروهای مسلح جهت تولید انبوه مسکن می تواند در کاهش قیمت نهایی اثرگذار باشد، پیشنهاد من این است که دولت قیمت اراضی مربوطه را در قیمت نهایی مسکن تولید شده، محاسبه نکند که این مسئله قطعا موجب کاهش قیمت ها خواهد شد.
واگذاری اراضی دستگاه‌ها جهت تولید مسکن/دولت قیمت اراضی را در قیمت نهایی مسکن محاسبه نکند نماینده مردم تهران در مجلس گفت: استفاده از اراضی دستگاه ها، وزارتخانه ها و نیروهای مسلح جهت تولید انبوه مسکن می تواند در کاهش قیمت نهایی اثرگذار باشد، پیشنهاد من این است که دولت قیمت اراضی مربوطه را در قیمت نهایی مسکن تولید شده، محاسبه نکند که این مسئله قطعا موجب کاهش قیمت ها خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006104680614980.jpg واگذاری,اراضی,دستگاه‌ها,جهت,تولید,مسکن/دولت,قیمت,اراضی,را,در,قیمت,نهایی,مسکن,محاسبه,نکند Icana

اقبال شاکری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به درخواست رئیس جمهور از دستگاه ها، وزارتخانه ها و نیروهای مسلح برای واگذاری اراضی به وزارت راه و شهرسازی جهت تولید مسکن، گفت: این مسئله یکی از راه کارهای اساسی برای تولید مسکن در کشور است، ما کاملا موافق واگذاری اراضی دستگاه ها برای ساخت و ساز مسکن هستیم و قطعا در این راستا دستگاه ها و وزارتخانه ها نباید در واگذاری اراضی مقاومتی داشته باشند.

مسکن مهر

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اخیرا پادگان 06 به بوستان تبدیل شد، از این رو به نظر من این امکان وجود داشت که بخشی از اراضی این منطقه برای تولید مسکن استفاده شود.

منابع عمومی در اختیار دستگاه های اجرایی همچون زمین متعلق به همه مردم است

وی گفت: منابع عمومی از جمله زمین که در اختیار دستگاه های اجرایی بوده، متعلق به همه مردم است، حال اگر بخشی از این اراضی برای تولید مسکن در نظر گرفته شود، اقدام مثبتی خواهد بود.

استفاده از اراضی دستگاه ها جهت تولید انبوه مسکن می تواند در کاهش قیمت نهایی اثرگذار باشد

شاکری افزود: استفاده از اراضی دستگاه ها، وزارتخانه ها و نیروهای مسلح جهت تولید انبوه مسکن می تواند در کاهش قیمت نهایی اثرگذار باشد، پیشنهاد من این است که دولت قیمت اراضی مربوطه را در قیمت نهایی مسکن تولید شده، محاسبه نکند که این مسئله قطعا موجب کاهش قیمت ها خواهد شد.

وی گفت: حتی دستگاه ها و وزارتخانه ها می توانند از اراضی در اختیار خود جهت تولید مسکن برای پرسنل و کارکنان آن دستگاه استفاده کنند؛ این مسئله قطعا در تأمین مسکن مورد نیاز اقشار و کاهش تقاضا در بازار تأثیرگذار خواهد بود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet