هدر موبایل
1399/04/03 10:55:06
سرویس حوزه ریاست

تشریح دکتر قالیباف از برنامه های مجلس برای حل مسائل اقتصادی مردم

رئیس مجلس شورای اسلامی برنامه های مجلس برای حل مسائل اقتصادی مردم را تشریح کرد.
تشریح دکتر قالیباف از برنامه های مجلس برای حل مسائل اقتصادی مردم رئیس مجلس شورای اسلامی برنامه های مجلس برای حل مسائل اقتصادی مردم را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102943615947.jpg تشریح,دکتر,قالیباف,از,برنامه,های,مجلس,برای,حل,مسائل,اقتصادی,مردم Icana
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ دکتر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی محورهای برنامه های مجلس برای حل مسائل اقتصادی مردم را تشریح کرد که مهمترین آنها به این شرح است:
 
- مردم مطمئن باشند اولویت اول مجلس یازدهم اقتصادی و حل مشکلات معیشتی است و نظارت ما هم از حوزه اقتصادی و کاملا ملموس آغاز خواهد شد.
 
- مردم اطمینان داشته باشند که ما به آنها گزارش خواهیم کرد و در پی حل مشکلات معیشتی و اقتصادی اشان هستیم.
 
- حل مشکلات ساختار بودجه کشور که چندین سال است کسری بودجه داشتیم و این کسر بودجه برای ما مشکلاتی را ایجاد کرده است و به همین دلیل یکی از اولویت های اساسی ما اصلاح ساختار بودجه است.
 
- جلسات متعددی با مجلس و سازمان برنامه و بودجه در هفته های اخیر برگزار شده که بتوانیم ریشه ای و اساسی اصلاحاتی را اعمال کنیم.
 
- در موضوع بازار بورس باید توجه کنیم که بتوانیم به آن عمق دهیم تا بتوانیم اشتغال پایدار ایجاد کنیم.
 
- همین امروز هم در ارتباط با موضوع ارز در کمیسیون اقتصادی با حضور رئیس بانک مرکزی و البته بنده هم شرکت خواهم کرد، بحث و بررسی خواهیم داشت./
 
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet