هدر موبایل
1399/04/05 08:00:00
سرویس سیاسی
طباطبایی نژاد:

کشورهای غربی حاضر در برجام به هیچ یک از تعهدات خود عمل نکردند

نماینده مردم اردستان در مجلس گفت: پس از صدور قطعنامه شورای حکام تعدادی از نمایندگان به دنبال خروج از NPT هستند و باید همه جوانب آن بررسی شود و تصمیمی که منافع ملی و مصالح عمومی را تامین می‌کند، اتخاذ شود.
کشورهای غربی حاضر در برجام به هیچ یک از تعهدات خود عمل نکردند نماینده مردم اردستان در مجلس گفت: پس از صدور قطعنامه شورای حکام تعدادی از نمایندگان به دنبال خروج از NPT هستند و باید همه جوانب آن بررسی شود و تصمیمی که منافع ملی و مصالح عمومی را تامین می‌کند، اتخاذ شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201701103016335552.jpg کشورهای,غربی,حاضر,در,برجام,به,هیچ,یک,از,تعهدات,خود,عمل,نکردند Icana

سیدصادق طباطبایی نژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص قطعنامه اخیر شورای حکام علیه ایران، اظهار داشت: قطعنامه اخیر شورای حکام نشان داد که بی اعتمادی جمهوری اسلامی ایران به غرب صحیح است زیرا آن‌ها مرتکب اقدامات ناعادلانه و یک طرفه‌ای می‌شوند و قطعنامه اخیر شورای حکام نیز در همین راستا تعریف می‌‎شود.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با وجود همه همکاری‌های جمهوری اسلامی ایران و عضویت در آژانس بین المللی انرژی اتمی، بدون اینکه بهره‌ای از امتیازات عضویت در این آژانس ببریم همواره تحت فشار قرار گرفته‌ایم.

وی با بیان اینکه طرفین غربی همواره تمایل به تحت فشار قرار دادن ایران داشته‌اند، افزود: در این شرایط راهی جز مقاومت نداریم و باید بتوانیم توسعه خود را در سایه مقاومت دنبال کنیم.

طباطبایی‌نژاد ادامه داد: کشورهای غربی حاضر در پیمان برجام به هیچ یک از تعهدات خود عمل نکردند و از طرفی هم اقدامات خصمانه‌ای را نیز علیه ایران انجام دادند.

این نماینده مردم در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی گفت: برخی نمایندگان معتقدند که لازم نیست در پیمان NPT بمانیم و به نظرم باید همه جوانب این موضوع بررسی شود تا هر چه به مصلحت کشور است، انجام شود.

طباطبایی نژاد اظهار داشت: با حکمت، حلم و صبر باید به دنبال این باشیم که مصالح مردم و عزت ملی حفظ شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet