هدر موبایل
1399/04/03 17:35:59
سرویس اجتماعی
فلاحی:

لغو آزمون تبدیل وضعیت آموزشیاران نهضت سوادآموزی خلاف قانون است

سخنگوی کمیسیون  آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس به تجمع آموزش‌دهندگان و آموزشیاران نهضت سوادآموزی مقابل مجلس اشاره کرد و گفت: لغو آزمون تبدیل وضعیت آموزشیاران نهضت سوادآموزی امکان پذیر نیست اما به دلیل شرایط کرونایی آسان برگزار می‌شود.
لغو آزمون تبدیل وضعیت آموزشیاران نهضت سوادآموزی خلاف قانون است سخنگوی کمیسیون  آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس به تجمع آموزش‌دهندگان و آموزشیاران نهضت سوادآموزی مقابل مجلس اشاره کرد و گفت: لغو آزمون تبدیل وضعیت آموزشیاران نهضت سوادآموزی امکان پذیر نیست اما به دلیل شرایط کرونایی آسان برگزار می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202005102927370900.jpg لغو,آزمون,تبدیل,وضعیت,آموزشیاران,نهضت,سوادآموزی,خلاف,قانون,است Icana

احمدحسین فلاحی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت به تجمع آموزش‌دهندگان و آموزشیاران نهضت سوادآموزی مقابل مجلس اشاره کرد و گفت:  با توجه به تصمیمی که در کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گرفته شد، به خاطر مسائل کرونایی،  آزمون ها آسان برگزار می‌شود، اما لغو آزمون‌ها خلاف قانون است.

نماینده مردم همدان و فامنین با بیان اینکه وظیفه مجلس قانون گذاری و نظارت بر حسن اجرای قانون است، افزود:  آموزش‌دهندگان و آموزشیاران نهضت سوادآموزی از برگزاری آزمون نگران نباشند و یقیناً زمان برگزاری آزمون هم متناسب با شرایط فعلی کشور و احوال آنها خواهد بود. البته تعداد افرادی که باید در این آزمون شرکت کنند بسیار بالاتر از ظرفیت است از این رو هر کسی امتیاز بالاتری را کسب کرد، به کارگیری می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه تجمعات هر روزه در مقابل مجلس به نفع معلمان نیست، تاکید کرد: افرادی برای تجمع که این عزیزان در مقابل مجلس برنامه ریزی می‌کنند، در نظر داشته باشند که اگر در مسیر رفت و آمد آنها حادثه ای رخ دهد و یا به دلیل عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی در این شرایط به بیماری کرونا مبتلا شوند، شرعاً و قانون مسئولیت داشته و باید پاسخگو باشند.

وی با اشاره به ارسال روزانه 1000 پیامک به نمایندگان برای حل مشکلات فرهنگیان،  افزود: متاسفانه تعداد زیادی در سطح گسترده به نمایندگان پیامک می‌زنند که خواندن و حذف آنها وقت زیادی از نمایندگان می‌گیرد. از طرفی هم تماس‌های کثیری هر روز با نمایندگان در این خصوص گرفته می‌شود که پاسخگویی به آن تمامی وقت نمایندگان را می‌گیرد. ازاین رو از آنها خواهش می‌کنم اجازه دهند مسیر قانونی طی شود.

فلاحی با تاکید بر اینکه تعداد زیادی از اعضای و هیئت رئیسه کمیسیون  آموزش، تحقیقات و فناوری را فرهنگیان تشکیل می‌دهند، افزود: فرهنگیانی که در کمیسون آموزش حضور دارند، با مشکلات این قشر کاملا آشنا بوده و در صدد رفع آن تلاش می‌کنند و قطعا مشکلاتشان را حل خواهند کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet