خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/03 12:56:18
سرویس صحن
نصیرایی در تذکر شفاهی:

همکاری مجلس با قوه قضائیه در رفع خلاء قانونی جهت مبارزه با فساد

نماینده فردوس در مجلس خواستار رسیدگی جدی قوه قضائیه به موضوع فساد شد.
همکاری مجلس با قوه قضائیه در رفع خلاء قانونی جهت مبارزه با فساد نماینده فردوس در مجلس خواستار رسیدگی جدی قوه قضائیه به موضوع فساد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106728255736.jpg همکاری,مجلس,با,قوه,قضائیه,در,رفع,خلاء,قانونی,جهت,مبارزه,با,فساد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،مجید نصیرایی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 3 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود ضمن تشکر از اقدامات رئیس قوه قضائیه در مبارزه جدی با فساد، این اقدامات را امیدبخش خواند و گفت: باید قاطعیت در برخورد با فساد بیشتر شده و جلوی تضییع حق و حقوق مردم گرفته شود.

نماینده فردوس، طبس و بشرویه در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تأکید بر ضرورت مساعدت مجلس با قوه قضائیه جهت برخورد با فساد، اظهار داشت: مجلس در صورت وجود خلاء قانونی با این قوه همکاری می‌کند.

وی در ادامه برخی از مشکلات امروز جامعه را اظهارات مدیران دانست و گفت: برخی از مدیران و وزیران در زمان مسئولیت خود نسبت به برخی از اقدامات انتقاد می‌کنند برای مثال وزیر راه وقت پروژه مسکن مهر را مزخرف می‌داند که لازم است با این اظهارات نیز که باعث ناامیدی جامعه می‌شود، برخورد شود.

این نماینده مردم از استان خراسان شمالی در مجلس در پایان خاطر نشان کرد: قوه قضائیه باید ضمن برخورد با موضوع فساد در صورت بروز تخلف و فساد از سوی مسئولان چه وزیر و چه وکیل در زمان سمت وی با او برخورد کند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet