هدر موبایل
1399/04/03 13:10:11
سرویس صحن
عضو هیات رئیسه مجلس:

رئیس جمهور باید در خصوص شرایط ارز و طلا به مجلس پاسخگو باشد

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: رئیس جمهور باید در خصوص شرایط ارز و طلا و افزایش بی رویه قیمت ها به مجلس پاسخگو باشد.
رئیس جمهور باید در خصوص شرایط ارز و طلا به مجلس پاسخگو باشد عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: رئیس جمهور باید در خصوص شرایط ارز و طلا و افزایش بی رویه قیمت ها به مجلس پاسخگو باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201911100507688610.jpg رئیس,جمهور,باید,در,خصوص,شرایط,ارز,و,طلا,به,مجلس,پاسخگو,باشد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، سید ناصر موسوی لارگانی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 3 تیرماه) مجلس شورای اسلامی، طی تذکری ناظر بر آئین نامه داخلی، گفت: مجلس در هفته های گذشته جلسات مهمی در حوزه های مختلف و با حضور وزرای دولت داشت اما در فضای مجازی برخی اظهارات در مورد بی توجهی مجلس به قیمت ارز مطرح شد که این موضوع پایه و اساسی ندارد چرا که مسئولین دولتی من جمله رئیس کل بانک مرکزی که همین امروز نیز در مجلس حاضر می شود در روزهای اخیر به این منظور دعوت شدند.

وی افزود: لازم است رئیس مجلس ضمن دفاع از حیثیت مجلس به رئیس جمهور متذکر شود که در خصوص افزایش قیمت ارز اقدام عملی انجام داده و گزارشاتی را به مجلس ارائه کند چرا که شرایط موجود و افزایش هر روزه نشان می دهد این اتفاق مقطعی نیست و این گرانی ها موجب تورم و افزایش قیمت کالا و فشار روی اقشار مختلف جامعه شده است.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متاسفانه رئیس جمهور این روزها در این زمینه سکوت کرده و انتظار می رود هر چه سریع تر این سکوت شکسته شود و ایشان فعالانه وارد عمل شوند و از رئیس مجلس نیز می خواهیم این موضوع را پیگیری کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet