هدر موبایل
1399/04/03 13:09:01
سرویس صحن
کوهساری در تذکر شفاهی:

قطعی برق در استان گلستان مردم را دچار مشکل کرده است

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی خواستار توجه وزیر نیرو به مسئله قطعی برق در استان گلستان شد.
قطعی برق در استان گلستان مردم را دچار مشکل کرده است نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی خواستار توجه وزیر نیرو به مسئله قطعی برق در استان گلستان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005100003553996.jpg قطعی,برق,در,استان,گلستان,مردم,را,دچار,مشکل,کرده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، غلامعلی کوهساری در نشست علنی امروز (سه شنبه 3 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی نسبت به تامین و تخصیص وجه لازم برای تامین کلزا و گندم به دولت تذکر داد و گفت: ضعف ولتاژ برق و قطعی آن در شهرستان رامیان و استان گلستان نیز مردم را دچار مشکل کرده که ضرورت دارد وزیر نیرو به این مهم توجه کند.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس ادامه داد: بانک ها قوانین مربوط به خود را دارند و نه به حرف رئیس جمهور و نه به حرف وزیر اقتصاد توجهی ندارند، در عین حال مردم را اذیت می کنند. کمیسیون اقتصادی مجلس این موضوع را باید در اولویت خود قرار دهد.

وی با انتقاد از عدم سرمایه گذاری دستگاه های دولتی و نیمه دولتی در استان گلستان خواستار ارائه گزارشی از جانب معاونت سرمایه گذاری وزارت امور اقتصادی و دارایی به نمایندگان استان گلستان جهت اطلاع آنها از میزان سرمایه گذاری دستگاه ها در این استان شد.

کوهساری، تصویب لایحه تبدیل بخش اینچه برون به منطقه آزاد را موجب شکوفایی و حل مشکلات استان دانست و خواستار تایید آن در شورای نگهبان شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet