حلول ماه ربیع الاول
1399/06/31 18:05:00
سرویس سیاسی
زارع با اشاره به تحریم های آمریکا:

نگاه به درون و ظرفیت‌های داخلی، پاسخگوی نیازهای کشور خواهد شد

سخنگوی کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید گفت: اگر به توانمندی‌های داخلی اتکا کرده و چشم خود را از غربی‌ها ببندیم، نگاه به درون و ظرفیت‌های داخلی ایران پاسخگوی نیازهای کشور خواهد بود.
نگاه به درون و ظرفیت‌های داخلی، پاسخگوی نیازهای کشور خواهد شد سخنگوی کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید گفت: اگر به توانمندی‌های داخلی اتکا کرده و چشم خود را از غربی‌ها ببندیم، نگاه به درون و ظرفیت‌های داخلی ایران پاسخگوی نیازهای کشور خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102468976445.jpg نگاه,به,درون,و,ظرفیت‌های,داخلی،,پاسخگوی,نیازهای,کشور,خواهد,شد Icana

رحیم زارع در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تحریم ها و فشارهای اقتصادی برای نا امید کردن مردم ایران ،گفت:فشارهای اقتصادی به‌عنوان تنها اهرم باقیمانده در دست دشمن  بوده  تا از این طریق به‌دست خود آنچه آمریکا و اروپا می‌خواهند تقدیمشان کنند.

نماینده مردم آباده، بوانات و خرم بید در مجلس، با اشاره به تحریم افراد و برخی صنایع از سوی آمریکا مطرح کرد: مجلس یازدهم به دنبال افزایش همکاری و گسترش روابط در حوزه سیاست خارجی و تقویت بنیه ملی در حوزه اقتصادی است.

وی با بیان اینکه متاسفانه همچنان شاهد هستیم که اروپایی‌ها به تعهدات جزئی خود نیز عمل نمی‌کنند،مطرح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی به طور مکرر در سخنرانی‌هایی که با ملت ایران و همچنین گفت و گوهایی که با دیپلمات‌های مذاکره داشتند، همواره بدبینی خود را نسبت به طرف غربی اعلام ‌کردند.

بیشتر بخوانید:

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه ترامپ با خروج از برجام و پیگیری سیاست"فشار حداکثری" به دنبال این بود که ایران را پای میز مذاکره بنشاند، خاطرنشان کرد: دشمن از تمام ابزارهای ممکن خود استفاده کرد، لذا اگر دولتمردان واقعا درس بگیرند و دشمن از رفتار و گفتار آنها هیچ نشانی از استیصال و عقب‌نشینی دریافت نکند؛ عقب‌نشینی خواهد کرد.

زارع با اشاره به اینکه حسن‌نیت جمهوری اسلامی ایران از نخستین روزهای مذاکره برای جهانیان اثبات شده است،تصریح کرد: در این مدت هرجا جمهوری اسلامی ایستادگی کرد و به‌ جای خودباختگی، راهبرد "مقاومت فعال" را در دستور کار قرار داد،پیروز میدان بود.

سخنگوی کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای سیاست های اصل 44 قانون اساسی با بیان اینکه  ملت ایران نباید زیر فشار و زیاده‌خواهی‌های غربی‌ها بروند، مطرح کرد: دولت فعلی آمریکا به دنبال این است که با سواستفاده از برجام علیه جمهوری اسلامی و فعال کردن مکانیسم ماشه،مجدد تحریم‌های سازمان ملل را احیا کند؛ اگر دولت به توانمندی‌های داخلی اتکا کرده و چشم خود را از غربی‌ها ببندد، نگاه به درون و ظرفیت‌های داخلی ایران ،پاسخگوی نیازهای کشور خواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet