هدر موبایل
1399/04/10 15:07:18
سرویس سیاسی
اسحاقی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری به مناسبت هفته قوه‌قضائیه:

تقویت سازمان بازرسی منجر به پیشگیری از فساد می‌شود

نماینده مردم قائنات و زیرکوه در مجلس با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر پیشگیری از تضییع حقوق عامه، گفت: در این زمینه تقویت سازمان بازرسی کل کشور امری ضروری است.
تقویت سازمان بازرسی منجر به پیشگیری از فساد می‌شود نماینده مردم قائنات و زیرکوه در مجلس با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر پیشگیری از تضییع حقوق عامه، گفت: در این زمینه تقویت سازمان بازرسی کل کشور امری ضروری است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106242680505.jpg تقویت,سازمان,بازرسی,منجر,به,پیشگیری,از,فساد,می‌شود Icana

سلمان اسحاقی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به رئیس و مسئولان عالی قضایی و همچنین رؤسای کل دادگستریهای سراسر کشور، اظهار داشت: سخنرانی مقام معظم رهبری یک راه جدید را تبیین کردند و حاوی نکات ارزشمندی بود.

نماینده مردم قائنات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از نکات سخنرانی روز گذشته مقام معظم رهبری تاکید بر «تدوین نسخه ارتقا یافته و پیشرفته‌تر سند تحول قضایی» بود، بیان کرد: ایشان اجرای سند تحول قضائی را یکی از لوازم مهم دانستند.

وی با بیان اینکه نکته مهم دیگری که در فرمایشات مقام معظم رهبری وجود داشت این بود که از تضییع حقوق عامه پیشگیری شود، افزود: برداشت من از این سخنان لزوم تقویت سازمان بازرسی کل کشور است که باید قوی‌تر عمل کند.

اسحاقی ادامه داد: سازمان بازرسی کل کشور اگر قوی‌تر شود، می‌تواند پیشگیری تام داشته باشد و از اتفاقات نامبارکی پیشگیری کند تا منتهی به فساد اقتصادی و تعطیلی کارخانه‌ها نشود.

این نماینده مردم در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی گفت: نکته دیگری که حائز اهمیت بود این است که عده‌ای دوره ریاست آیت‌الله آملی لاریجانی را به خاطر تخلفات اکبر طبری نقد می‌کردند، اما مقام معظم رهبری در سخنان خود فرمودند مبارزه با فساد از دوره قبل شروع شده و در دوره آیت الله رئیسی به اوج رسیده است؛ این سخنان به این معناست که آیت‌الله آملی لاریجانی نیز مبارزه با فساد را شروع کرده بود.

اسحاقی با بیان اینکه نکته دیگری که در فرمایشات مقام معظم رهبری بود و اگر دولت اراده خدمت به مردم را داشته باشد، می‌تواند به دولت کمک کند، اظهار داشت: تعامل دولت و قوه قضائیه باید منجر به جلوگیری از تعطیلی کارخانه‌ها شود همچنین لازم است با کارخانه‌هایی که به بهانه تولید با تغییر کاربری در نظم کارگران و اقتصاد جامعه اختلال ایجاد می‌کنند، برخورد شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet