هدر اصلی
1399/04/10 23:02:00
سرویس اجتماعی
قاسم پور:

لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت را با حفظ موازنه میان حقوق زنان و خانواده محوری، در مجلس بررسی می کنیم

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت را با حفظ موازنه میان حقوق زنان و خانواده محوری در مجلس بررسی می کنیم.
لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت را با حفظ موازنه میان حقوق زنان و خانواده محوری، در مجلس بررسی می کنیم عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت را با حفظ موازنه میان حقوق زنان و خانواده محوری در مجلس بررسی می کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202005100061665421.jpg لایحه,تامین,امنیت,زنان,در,برابر,خشونت,را,با,حفظ,موازنه,میان,حقوق,زنان,و,خانواده,محوری،,در,مجلس,بررسی,می,کنیم Icana

فاطمه قاسم پور در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد آغاز بررسی لایحه صیانت، کرامت و تأمین امنیت بانوان در برابر خشونت، گفت: این لایحه از قوه قضائیه به دولت ارسال شده و انتظار داریم هر چه سریع تر به مجلس ارسال شود؛ قوه قضائیه مباحث قضایی و کیفری  این لایحه را تنظیم کرده و رویکرد حاکم مجازات جدی نسبت به سلب امنیت زنان است. 

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: پس از اتمام بررسی لایحه در دولت و ارسال آن به مجلس از هر حیث هم از نظر قضایی و هم مباحث اجتماعی آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

وی یادآور شد: لایحه را با رویکرد تامین امنیت زنان با توجه به پیشگیری از سلب امنیت زنان، مجازات نسبت به این موضوع و همچنین موازنه میان حقوق زنان و  خانواده محوری در مجلس بررسی خواهیم کرد که در نهایت نسخه خروجی مجلس  که تبدیل به قانون می شود با هدف تامین امنیت اجتماعی - خانوادگی زنان مورد توجه قرار گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet