شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1386/08/23 14:16:00
سرویس صحن

برمک: توجه به سیاست‌های ابلاغی رهبری سرلوحه برنامه های نوذری است

نماینده مینودشت گفت: توجه به سیاست‌های ابلاغی رهبری در صنعت نفت و گاز در سرلوحه برنامه های نوذری است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، "بایرام گلدی برمک" نماینده مردم مینودشت در موافقت با وزیر پیشنهادی نفت خطاب به مخالفان این وزیر گفت: در خصوص نداشتن برنامه و رسیدن به اهدافی که در برنامه نوذری بود، صحبت‌هایی شد که باید بگویم قطعاً برای رسیدن به هدف نهایی سرمایه و اختیارات لازم است که امیدواریم مجلس سرمایه لازم را در اختیار این وزارتخانه قرار دهد.

وی افزود: توجه به سیاست‌های ابلاغی رهبری در صنعت نفت و گاز در سرلوحه برنامه های نوذری است که از جمله آن اتخاذ تدابیر و راهکارهای مناسب برای گسترش اکتشاف، نفت و گاز و شناخت کامل منابع کشور، افزایش ظرفیت تولید نفت متناسب با ذخایر موجود و برخورداری کشور از افزایش قدرت اقتصادی، امنیتی، سیاسی و تولید گاز متناسب با حجم ذخایر کشور است.

"برمک" با برشمردن برخی از برنامه‌های "وزیر پیشنهادی نفت" اظهار داشت: با توجه به سوابق اجرایی سیاسی آقای نوذری و جایگاه ویژه صنعت نفت و گاز و پتروشیمی و ضرورت داشتن مدیریت توانمند و مستعد و متخصص در بالاترین سطح مدیریتی این وزارتخانه بسیار مهم و اساسی است.

نماینده مینودشت تصریح کرد: کمیسیون انرژی مجلس به عنوان متخصص مجلس، سوابق اجرایی، تخصص و تعهد و برنامه ارائه شده توسط مهندس "نوذری" را بررسی کرده و به اتفاق به وی رأی مثبت داده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet