هدر موبایل
1399/04/14 08:55:21
سرویس سیاسی
نماینده مردم محلات در مجلس:

دولتمردان باید پاسخگوی عملکرد خود باشند

یک نماینده مردم در مجلس یازدهم گفت: دولتمردان در این سالهای اخیر با کم کاری که در رفع مشکلات مردم داشتند؛ فلذا باید پاسخگوی عملکرد خود باشند.
دولتمردان باید پاسخگوی عملکرد خود باشند یک نماینده مردم در مجلس یازدهم گفت: دولتمردان در این سالهای اخیر با کم کاری که در رفع مشکلات مردم داشتند؛ فلذا باید پاسخگوی عملکرد خود باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/201903101017762878.jpg دولتمردان,باید,پاسخگوی,عملکرد,خود,باشند Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به عملکرد 7 ساله دولت، اشاره کرد و گفت: دولتمردان و جریانات حامی آنها بانی و معمار وضع موجود در کشور هستند.

 وی در ادامه افزود: این‌ها به مردم گفتند راه مذاکره را بلد هستند و حتی آب خوردن مردم را هم به مذاکره با غرب گره زدند و حالا که هیچ دستاوردی برای ملت نداشتند در سال آخر دولت هم برای فرار از پاسخگویی می‌خواهند از زیر بار مسئولیت خود شانه خالی کنند.

نماینده مردم محلات به متهم بودن دولت در بوجود آوردن شرایط موجود کشور اشاره و تاکید کرد: جریان دولتی و طیف حامی آنها هیچگاه مسئولیت پذیر نبودند و البته که در بوجود آوردن وضع موجود هم متهم هستند و باید پاسخگوی افکار عمومی و مردم باشند، اما تعجب آور است به جای اینکه نسبت به تعلل خود عذرخواهی کنند طلبکار هم شدند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در ادامه افزود: اینها تصورشان این است که افکار عمومی فریب این بازی‌سازی‌ها را می‌خورد، اما متوجه نیستند که دیگر زمان دیر شده و مردم متوجه اینگونه مسائل هستند.

سلیمی  به وعده‌های عجیب و غریب یک جریان سیاسی خاص در موعد ادوار انتخابات، اشاره و اظهار کرد: متاسفانه جریان حامی دولت در ابتدای هر دوره ای وعده‌های عجیبی به مردم می‌دهند و به آخر دوره که می‌رسند دیگران را مقصر می‌دانند و خود را کنار می‌کشند و با یک تابلو جدید وارد می‌شوند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet