شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/04/10 23:49:00
سرویس سیاسی
ابوترابی:

دیوان محاسبات فسادستیزی را سرلوحه کار خود قرار دهد

نماینده مردم نجف آباد در مجلس یازدهم گفت: در این سالهای اخیر دیوان محاسبات نقش خود را در مبارزه با فساد به خوبی ایفا نکرده که در این دوره جدید باید رویکرد خود را تغییر دهد.
دیوان محاسبات فسادستیزی را سرلوحه کار خود قرار دهد نماینده مردم نجف آباد در مجلس یازدهم گفت: در این سالهای اخیر دیوان محاسبات نقش خود را در مبارزه با فساد به خوبی ایفا نکرده که در این دوره جدید باید رویکرد خود را تغییر دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201802104219829541.jpg دیوان,محاسبات,فسادستیزی,را,سرلوحه,کار,خود,قرار,دهد Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به نقش مهم دیوان محاسبات در پیشگیری و مبارزه با فساد اشاره کرد و گفت: مجلس یازدهم باید با ابزار نظارتی که در دست دارد همه تلاش خود را به کار گیرد تا از وقوع و شکل‌گیری مفاسد اقتصادی در سطوح مختلف دستگاه‌های اجرایی جلوگیری کند.

وی در ادامه افزود: اکثر قریب به اتفاق نمایندگان در این دوره از مجلس شورای اسلامی مشی انقلابی دارند و به همین سبب اهتمام جدی به خرج خواهند داد تا ریشه فساد خشکانده شود و البته تقویت ابزار نظارتی مجلس می‌تواند در خشکاندن فساد تاثیربسزایی داشته باشد.

نماینده مردم نجف آباد به نقش دیوان محاسبات در مبارزه و پیشگیری از مفاسد اشاره و اظهار کرد: در این سالهای اخیر دیوان محاسبات نقش خود را در مبارزه با فساد به خوبی ایفا نکرده است؛ بنابراین دیوان محاسبات میتوانست جلوی بسیاری از مفاسدی که در حال حاضر بوجود آمدند را بگیرد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تاکید: در این دوره از مجلس، نمایندگان انقلابی با نظارتی که به کار خواهند گرفت دیوان محاسبات را ملزم به اجرای وظایف خود که یکی از آنها پیشگیری از مفاسد و برخورد با متخلفان بوده، خواهند کرد.

ابوترابی تاکید کرد: وقتی که در دستگاههای اجرایی کشور شاهد هیچگونه تخلفی نباشیم؛ بنابراین این موضوع باعث جلب اعتماد عمومی به نظام اداری کشور خواهد شد و در این رابطه هم مجلس هیچ تعللی نخواهد کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet