هدر اصلی
1399/04/09 14:37:15
سرویس استان ها
طغیانی:

مشکل آب در اصفهان یک مسئله کلیدی است

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: در مدت سرکشی به حوزه انتخابیه جلسات مبسوطی با مدیران استان ها پیرو آشنا شدن با مسائل و مشکلات استان برگزار شده است.
مشکل آب در اصفهان یک مسئله کلیدی است نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: در مدت سرکشی به حوزه انتخابیه جلسات مبسوطی با مدیران استان ها پیرو آشنا شدن با مسائل و مشکلات استان برگزار شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106388558826.jpg مشکل,آب,در,اصفهان,یک,مسئله,کلیدی,است Icana

مهدی طغیانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با بیان اینکه کار مجلس هرگز تعطیل نمی شود، گفت:  اخباری که در شبکه‌های مجازی منتشر می‌شود ، شایعه  پراکنی است؛ می‌گویند که نماینده فقط دو روز در هفته به صحن می‌روند و کاری انجام نمی دهد، درحالی که به غیر از صحن مجلس، اساس کار نماینده‌ها کمیسیون هاست.

وی افزود: حضور در کمیسیون ها و آماده شدن برای آن و جلسات پیرامونی که باید ایجاد شود. زمانی که در کمیسیون جلسه تشکیل می‌شود نماینده باید بتواند وظیفه خود را انجام دهد؛ بخش مهم کار نماینده پیگیری و رسیدگی به مسائل حوزه انتخابیه است.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه روز پنجشنبه و جمعه در جلسه شورای برنامه‌ریزی اصفهان شرکت کرد و تفاهم نامه ساخت مسکن را امضا کرد و همچنین از پارک علم و فناوری سلامت و مترو بهارستان و طرح راهسازی شهرضا بازدید کرد.جلسه‌ای را با آقای نوبخت داشتیم و جلسه مفصلی بود و مسائل استان توسط نماینده ها مطرح شد.

موضوع آبرسانی و راه های روستایی در جلسه با معاون رئیس جمهور 

نماینده مردم اصفهان در مجلس بااشاره به جلسات با معاون رئیس جمهور مطرح کرد: با حضور معاون رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی در حوزه انتخابیه ما ،به تبع جلساتی برگزار شده  و درباره حل مسائل حوزه انتخابیه صحبت کردند.

طغیانی در ادامه مطرح کرد:  مسئله آب در اصفهان یک مسئله کلیدی است و مسائل مربوط به تخصیص در حوزه راه و راه‌های روستایی مطرح شد،حوزه مربوط به آبرسانی به مناطق روستایی که از این امکان برخوردار نیستند و مسائل و مشکلات دیگر حوزه‌های انتخابیه مطرح شد و ما چند پروژه راه و ریلی داریم که در جلسه با دکتر نوبخت مطرح شد.

دیدار با  اپراتورها و فعالان اقتصادی اصفهان

وی با اشاره به اینکه در مدت سرکشی به حوزه انتخابیه جلسات مبسوطی با مدیران استان ها پیرو آشنا شدن با مسائل و مشکلات استان برگزار شده است،تاکید کرد:  با مدیران مخابرات و اپراتورها در اصفهان جلسه ای برگزار شد و با فعالان اقتصادی اصفهان در اتاق بازرگانی دیداری داشتیم که با مسائل و مشکلات آنها آشنا شدیم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس در ادامه اظهار کرد: مجمع نمایندگان استان اصفهان با فرمانده نیروی انتظامی و فرمانده سپاه استان جلساتی برگزار کردند و مسایل هرکدام از این نهادها مطرح شد؛ نیروی انتظامی مسائل خود را مطرح می‌کنند و مشکلات مربوط به فضای انتظامی استان مطرح می‌شود و سپاه پاسداران هم مسائل مهم منطقه را  با نمایندگان مردم مطرح می‌کنند.

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس در ادامه با اشاره به دیگر جلسات تشکیل شده در استان، خاطرنشان کرد: دو جلسه نخبگانی در دانشگاه اصفهان برگزار شد و با هیئت های اندیشه ورزی نهاد نمایندگی ولی فقیه برگزار شد و دیداری هم  با بسیج اساتید برگزار شد. دیدار مردمی در شهر بهارستان که از شهرهای اقماری اطراف استان اصفهان است و  برگزار و بازدیدهایی هم در حوزه انتخابیه انجام شده است.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان تاکید کرد: عدم آشنایی با این موضوعات باعث می‌شود که مردم فکر کنند که نمایندگان فقط وقتی در صحن مجلس حضور دارند فعالیت می‌کنند؛در حالی که در این روزها که ما در حوزه انتخابیه حضور داریم از  ساعت ۶ و ۷ صبح کار ما شروع می‌شود و تا پاسی از شب ادامه دارد، به طور مثال دیدار ما با آقای نوبخت تا ساعت ۱۲ شب طول کشید ./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet