خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/10 12:20:14
سرویس استان ها
راستینه مطرح کرد

بازدید از پروژه های درحال اجرا و اطلاع از آخرین وضعیت پروژه های نیمه تمام

نماینده مردم شهرکرد در مجلس گفت:سرکشی و بازدید از پروژه های در حال اجرا و اطلاع از آخرین وضعیت پروژه ها در خصوص نواقص مشکلات،رصد و پیگیری حل مسائل این پروژه ها از برنامه ها در حوزه انتخابیه بود.
بازدید از پروژه های درحال اجرا و اطلاع از آخرین وضعیت پروژه های نیمه تمام نماینده مردم شهرکرد در مجلس گفت:سرکشی و بازدید از پروژه های در حال اجرا و اطلاع از آخرین وضعیت پروژه ها در خصوص نواقص مشکلات،رصد و پیگیری حل مسائل این پروژه ها از برنامه ها در حوزه انتخابیه بود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102437999324.jpg بازدید,از,پروژه,های,درحال,اجرا,و,اطلاع,از,آخرین,وضعیت,پروژه,های,نیمه,تمام Icana

احمد راستینه هفشجانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،با بیان اینکه کار مجلس هرگز تعطیل نمی شود،گفت: نمایندگان در حوزه‌های انتخابیه به صورت مستمر در حال جلسات با مسئولان محلی ،شهرستانی و استانی برای حل مشکلات مردم هستند.

برگزاری جلسه برنامه ریزی استان در موضوع طرح توزیع اعتبارات قانون برنامه و بودجه

نماینده مردم شهرکرد،سامان و بن در مجلس شورای اسلامی ، مطرح کرد: جلسات مستمری با اقشار مختلف مردم جهت استماع مشکلات آنها و رسیدگی به مطالبات آنها با نمایندگان مجلس برگزار می شود.علاوه بر اینها، شرکت در جلسات بررسی استانی و شهرستانی از برنامه‌ریزی نمایندگان برای استان است. 

وی افزود:حضور در جلسه برنامه ریزی استان در خصوص طرح توزیع اعتبارات قانون برنامه بودجه سال ۹۹ یکی از اقداماتی بود که در طول این چند روز انجام شده است. 

این نماینده مردم در مجلس یازدهم به برگزاری جلسات با مسولان استانی مطرح کرد: برگزاری و شرکت در شورای برنامه ریزی و اداری شهرستان های مختلف در حوزه انتخابیه یکی از این اقدامات بود.حضور، سرکشی و بازدید از پروژه های در حال اجرا و اطلاع از آخرین وضعیت پروژه ها در خصوص نواقص مشکلات و رصد و پیگیری حل مسائل این پروژه ها از دیگر برنامه های بنده در حوزه انتخابیه بود.

عضو مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری در مجلسبه بازدیدهای انجام شده در حوزه انتخابیه شهرکرد،اشاره کرد و افزود: بازدید از پروژه های در حال ساخت تربیت بدنی در استان یکی از این برنامه‌های بازدید بوده است؛بازدید از مجموعه شیر و گوشت استان و مجموعه مرغداری مرکز استان،از دیگر بازدید های ما بوده است. برگزاری جلسات و همچنین بازدید از مرکز تحقیقات کشاورزی استان دیگر بازدیدهای ما در روزهای گذشته بوده است.

پیگیری مسائل تقسیمات کشوری با حضور استاندار و معاون سیاسی استاندار چهارمحال

عضوکمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جلسه با شوراهای شهر از جمله شورای شهر سودجان ،شورای شهر هفشجان و شورای شهر شهرکرد از مجموعه برنامه ها در مدت حضور در حوزه انتخابیه بوده است.

وی با اشاره به جلسات مجمع نمایندگان استان مطرح کرد: با حضور استاندار و معاون سیاسی استاندار جلسه پیگیری مسائل تقسیمات کشوری برگزار شد.

نماینده مردم شهرکرد در مجلس با اشاره به جلسه با دهیاری برخی از روستاها از جمله روستای شمس آباد ،مطرح کرد: برای پیگیری مشکلات روستا دیدارهای مردمی برگزار شده است و دیدار با خانواده معظم شهدا و جانبازان ، سرکشی از سالن های ورزشی،دیدار با قهرمانان ورزشی از جمله قهرمانان وزنه برداری برداری شهر فرخشهراز دیگر برنامه های بنده در حوزه انتخابیه بوده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet