هدر موبایل
1399/04/09 17:26:35
سرویس اقتصادی
نماینده مردم کهگیلویه خبرداد

اختصاص 30 میلیون یورو به پتروشیمی دهدشت

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس از اختصاص ۲۵۰ میلیارد دلار تومان به جاده پاتاوه – دهدشت و همچنین ۳۰ میلیون یورو به پتروشیمی دهدشت خبر داد.
اختصاص 30 میلیون یورو به پتروشیمی دهدشت نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس از اختصاص 250 میلیارد دلار تومان به جاده پاتاوه – دهدشت و همچنین 30 میلیون یورو به پتروشیمی دهدشت خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005105923517801.jpg اختصاص,30,میلیون,یورو,به,پتروشیمی,دهدشت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ حجت الاسلام سید محمد موحد امروز ( دوشنبه،9  تیرماه ) در نشست شورای اداری دهدشت، با یادآوری نامگذاری سال جهش تولید توسط مقام معظم رهبری، گفت: مسئولیت ما سنگین تر از گذشته شده و هر کدام از ما باید در میدان باشیم و موانع را از آنچه رهبری تکلیف کرده مرتفع کنیم.

وی ادامه داد: این یک تکلیف سخت است و همه باید به فکر راهکارهای عملی باشیم و با چند جمله سخنرانی تکلیف ادا نمی شود.

نماینده مردم  کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی از مشارکت مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی به عنوان یک پیروزی برای آنان نام برد و گفت: دشمن هزینه های سنگینی برای آن داد اما ملت ما همچنان گوش به فرمان رهبری وظیفه خود را به منصه ظهور رساندند.

حجت الاسلام موحد حضور آیت الله رئیسی در دستگاه قضا را بارقه امید برای حوزه قضایی عنوان و تصریح کرد: یکی از علل توفیق قوه قضائیه این است که آیت الله رئیسی به تمام زیربناهای قوه قضائیه مسلط است.

وی از استاندار، مردم و همه کسانی که در مهار آتش سوزی خائیز پای کار بودند تقدیر و تشکر کرد.

موحد از کرونا به عنوان یک معضل نام برد و گفت: شرایط کرونا اجازه نداد آنگونه که باید در خدمت مردم باشم، اما با این شرایط بیکار ننشستم و جلسات متعددی با وزرا در خصوص رفع مشکلات حوزه انتخابیه داشته ام.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه آمده ام تا در خدمت مردم باشم، ادامه داد: جاده "پاتاوه- دهدشت "باعث برون رفت مشکلات حوزه انتخابیه خواهد شد و با همکاری استاندار ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار به این جاده که پروژه ملی است، اختصاص یافت.

وی از پروژه باند دوم خیرآباد - دهدشت، انتقال آب به  دشت "کلاچو" و پروژه فارس خوزستان کهگیلویه(پل بریم) به عنوان سه پروژه مهم از زمان آغاز به کار خود نام برد.

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه درصد تخصیص اعتبار پروژه آبرسانی به چهار شهر آنقدر کم است که قابل بیان نیست، تاکید کرد: آبرسانی به "ایدنک"، ۱۳سال شروع شده و هنوز ۱۳ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی ضمن تشکر از نمایندگان قبلی این شهرستان‌ها گفت: ۳۰ میلیون یورو به پتروشیمی دهدشت اختصاص داده شده است.

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: به عنوان زبان مردم کوتاه نمی آیم و از حقوق آنها دفاع می کنم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet