هدر موبایل
1399/04/09 16:17:37
سرویس سیاسی
نماینده مردم محلات در مجلس:

توپخانه تخریبی که علیه مجلس به راه افتاده، سازماندهی شده است

عضو هئیت رئیسه مجلس گفت: هدف اصلی تخریب کنندگان مجلس یازدهم تاثیرگذاری بر انتخابات ریاست جمهوری است و عده ای با سازماندهی، می خواهند القا کنند که جریان انقلابی کارآیی لازم را ندارد.
توپخانه تخریبی که علیه مجلس به راه افتاده، سازماندهی شده است عضو هئیت رئیسه مجلس گفت: هدف اصلی تخریب کنندگان مجلس یازدهم تاثیرگذاری بر انتخابات ریاست جمهوری است و عده ای با سازماندهی، می خواهند القا کنند که جریان انقلابی کارآیی لازم را ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903101017762878.jpg توپخانه,تخریبی,که,علیه,مجلس,به,راه,افتاده،,سازماندهی,شده,است Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به تخریب‌های هدف‌دار برخی از رسانه‌ها و جریانات سیاسی علیه مجلس یازدهم اشاره کرد و گفت: این تخریب هایی که علیه مجلس صورت می‌گیرد از قبل سازماندهی شده بودند و در حال حاضر به صورت منظم توپخانه خود را علیه مجلس یازدهم فعال کردند.

وی در ادامه افزود: این‌ها هدفشان این است که مردم را از مجلس انقلابی نا امید کنند تا بتوانند برای ریاست جمهوری مردم را فریب دهند و به اهداف خود دست پیدا کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تاکید کرد: تخریب کنندگان مجلس یازدهم به دنبال این هستند که بگویند جریان انقلابی حرفی برای گفتن ندارد و نمی تواند تحولی در کشور ایجاد کند در صورتی که مجلس هنوز شروع به کار نکرده است و این جریانات تخریب مجلس را در دستور کار خود قرار دادند.

نماینده مردم محلات  عنوان کرد:  برخی از روزنامه‌ها در یک روز سه مقاله علیه مجلس به چاپ رسانده‌اند در صورتی‌که همین‌ها در گذشته مهر سکوت بر لبان خود زده بودند پس چگونه شده که امروز به یکباره از لانه های خود بیرون آمدند و این مسئله سوال برانگیز است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet