انتخابات ریاست جمهوری
1399/04/10 15:42:00
سرویس اقتصادی
عسکری مطرح کرد

خرید حمایتی، راه نجات بخش کشاورزی

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: راه نجات بخش کشاورزی خرید تضمینی و حمایتی محصولات با همکاری سازمان تعاونی روستایی و سایر دستگاه‌ها است.
خرید حمایتی، راه نجات بخش کشاورزی نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: راه نجات بخش کشاورزی خرید تضمینی و حمایتی محصولات با همکاری سازمان تعاونی روستایی و سایر دستگاه‌ها است. https://cdn.icana.ir/d/019/201902101214462211.jpg خرید,حمایتی،,راه,نجات,بخش,کشاورزی Icana

محمدجواد عسکری نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص راه کار برون رفت کشاورزان گوجه فرنگی کار از بحران‌های به وجود آمده در زمینه فروش محصول، گفت: در جلسه ستاد تنظیم بازار درخصوص محصولاتی مانند گوجه فرنگی، خیار، سیب زمینی و پیاز راه‌کارهای لازم را ارائه کردم و مقرر شد به صورت توافقی و تضمینی محصول مازاد کشاورزان از آنها خریداری شود.

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با خرید تضمینی و حمایتی محصولات مازاد کشاورزان مسیر صادرات و فعالیت صنایع تبدیلی تسهیل می‌شود، تصریح کرد: در حال حاضر راه نجات بخش کشاورزی خرید تضمینی و حمایتی محصولات با همکاری سازمان تعاونی روستایی و سایر دستگاه‌ها است.

محمدجواد عسکری

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی از مسئولین دولتی مشکلاتی را در زمینه خرید حمایتی و تضمینی محصولات کشاورزی ایجاد می‌کنند که باید پاسخگو باشند، گفت: قیمت هر کیلوگرم گوجه فرنگی در قالب خرید حمایتی هزار تومان تعیین شده که 400 تومان آن توسط سازمان تعاونی روستایی و 600تومان دیگر توسط واحدهای تولیدی پرداخت می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه با در اولویت قراردادن خرید توافقی مشکل کشاورزان گوجه فرنگی کار برطرف می‌شود، عنوان کرد: در حال حاضر بسیاری از واحدهای صنایع تبدیلی فعالیت ندارند، با آغاز کار این واحدها بسیاری از مشکلات کشاورزان برطرف می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet