هدر موبایل
1399/04/09 17:28:14
سرویس استان ها
متفکر آزاد:

کاهش جمعیت از نگرانی های مسولان استان است/ حلاجی مشکلات مرم در جلسات استانی

نماینده مردم تبریز، اسکو ،آذرشهر در مجلس گفت:کاهش جمعیت در استان و نگرانی های پیرامون آن ،دلایل ،ریشه ها و علل آن در جلسات با مسولان استانی مورد بحث قرار گرفت.
کاهش جمعیت از نگرانی های مسولان استان است/ حلاجی مشکلات مرم در جلسات استانی نماینده مردم تبریز، اسکو ،آذرشهر در مجلس گفت:کاهش جمعیت در استان و نگرانی های پیرامون آن ،دلایل ،ریشه ها و علل آن در جلسات با مسولان استانی مورد بحث قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102933375044.jpg کاهش,جمعیت,از,نگرانی,های,مسولان,استان,است/,حلاجی,مشکلات,مرم,در,جلسات,استانی Icana

روح الله متفکر آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حضور در جلسات متعد در زمان سرکشی به حوزه انتخابیه ، گفت: جلسه مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی با حضور استاندار ،معاون استانداری و امام جمعه برگزار شد و بحث های مبسوطی پیرامون وضعیت استان مطرح و مشکلات مردم حلاجی شد.

نماینده مردم تبریز،اسکو، آذرشهر درمجلس  افزود: جلسه بسیار مفصلی بود و مسائل مهمی در آن بررسی شد. موضوع آب و وضعیت آب در استان بحث شد؛پروژه های عمرانی موضوع آب آشامیدنی و زراعی شهرستان ها و موضوع خطوط انتقال آب مطرح شد،همچنین انتقال آب ارس به مسیر دشت گلفرج جلفا و مسیر تبریز و مرند ،شبستر مطرح شد.

عضوهیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در ادامه مطرح کرد:درباره موضوع پروژه های عمرانی نیمه تمام،جاده ها،راه های روستایی و بزرگراه های استان صحبت شد که در چه مرحله‌ای هستند و چطور می توان برای حل و تکمیل پروژه ها کمک کرد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به راه آهن مهم تبریز ،مطرح کرد: موضوع راه آهن تبریز که  ۴۰ کیلومتر مانده به تبریز وصل  شود و می‌تواند جاده مسیر ترانزیتی ریلی به اروپا و اوراسیا را باز کند،در جلسات با مسولان استانی مطرح شد و اینکه چه کمکی برای تکمیل آن می شود انجام داد،مورد بحث قرار گرفت.

متفکر آزاد با اشاره به موارد متعدد جلسات با مدیران و مسولان استان، خاطرنشان کرد: در موضوع سدهای استان صحبت های متعددی شد، موضوعات و مشکلات محیط زیستی و مسائل صنعتی مطرح شد. در موضوع مشکلات تولید و رفع موانع تولید مسائل متعددی مطرح شد،همچنین در موضوع تراز مدیریتی استان و مدیران استانی بحث هایی ارائه شد و راهکارهای آنها مورد بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه کاهش جمعیت در استان از نگرانی های مسولان استان است،اظهارکرد:کاهش جمعیت در استان و نگرانی های پیرامون آن ،دلایل ،ریشه ها و علل آن مورد بحث قرار گرفت.

متفکرآزاد در ادامه تاکید کرد:مرکز داده پردازی غرب و شمال غرب کشور با حضور مجمع نمایندگان استان، استاندار و امام جمعه شهر و مسئولان ارتباطات استان،افتتاح شد؛همچنین در تهران هم با حضور دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی و وزیر ارتباطات افتتاح آنلاین بزرگترین مرکز داده غرب و شمال غرب کشور انجام شد که در آن شرکت کردیم.

نماینده مردم درمجلس یازدهم ادامه داد:در سازمان تامین اجتماعی با حضور ۵ تن از نمایندگان استان،روسای ادارات وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، مدیران و جامعه کارمندان، مستمری‌بگیران و بازنشستگان جلسه‌ای داشتیم که مشکلات بازنشستگان مطرح شد؛گزارشی از وضعیت بازنشستگان در استان را گرفتیم و وضعیت خدمات درمانی استان و تامین اجتماعی را بررسی کردیم.همچنین موضوع بیمارستان ۳۲۷ تختخوابی خاوران تبریزمطرح شد که نیمه تمام مانده است.

عضو مجمع نماندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس با اشاره به اینکه در دیدار با مسولان بانک رفاه کارگران موضوعات  تسهیلات  و وام های ازدواج و حوزه حمایت از کارگران مطرح شد،تصریح کرد: در هفته سرکشی به حوزه انتخابیه دیدارهای گسترده مردمی هم وجود دارد و باید همه نمایندگان با مشکلات مردم دست و پنجه نرم کنند؛ همچنین بازدیدهایی هم از کارخانجات تولیدی،ادارات و شنیدن مشکلات مجموعه‌های مختلف را در استان انجام دادیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet