هدر موبایل
1399/04/11 23:58:00
سرویس سیاسی
ساعدی:

تقویت ابعاد نظارتی مجلس، دولت‌ها را در مسیر خدمتگزاری قرار می‌دهد

نماینده مردم هویزه و دشت آزادگان در مجلس می گوید، اگر ابعاد نظارتی مجلس تقویت شود؛ این مسئله باعث جلوگیری دولت ها از هرگونه تخطی از قوانین شده و از شکلگیری فساد پیشگیری خواهد کرد.
تقویت ابعاد نظارتی مجلس، دولت‌ها را در مسیر خدمتگزاری قرار می‌دهد نماینده مردم هویزه و دشت آزادگان در مجلس می گوید، اگر ابعاد نظارتی مجلس تقویت شود؛ این مسئله باعث جلوگیری دولت ها از هرگونه تخطی از قوانین شده و از شکلگیری فساد پیشگیری خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201906100498663112.jpg تقویت,ابعاد,نظارتی,مجلس،,دولت‌ها,را,در,مسیر,خدمتگزاری,قرار,می‌دهد Icana

قاسم ساعدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به تقویت بعد نظارتی مجلس یازدهم اشاره کرد و گفت: اگر ابعاد نظارتی و قانونگذاری مجلس با جدیت خاصی تقویت شود، این مسئله می‌تواند دولت‌ها را در مسیر خدمتگزاری قرار دهد.

وی در ادامه افزود: امیدواریم که در مجلس یازدهم ابعاد نظارتی برای اجرای دقیق قوانین که باید از سوی قوه مجریه به اجرا در بیایند تقویت شود تا حفره‌های فسادزا برای همیشه مسدود شوند و ناگفته نماند که این کار سبب جلب اعتماد عمومی به همه دستگاه‌های کشور می‌شود.

نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه تاکید کرد: بنای مجلس یازدهم تقویت بعد نظارتی بوده تا اینکه هیچ دولتی و یا اینکه هیچ شخصی نتواند به بیت‌المال دست درازی کند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم اظهار کرد: اگر بعد نظارتی مجلس با تمام توان پویا و فعال شود بدون شک این کار باعث خواهد شد که مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم نیز رفع شوند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet