خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/04/10 14:59:00
سرویس سیاسی
شجاعی علی‌آبادی:

تحول در قوای سه‌گانه مشکلات مردم را حل می‌کند

نمایند مردم ابهر و خرمدره در مجلس گفت: اگر رویکرد تحولی در قوای سه‌گانه محقق شود، این امیدواری به وجود آمده در مردم چند برابر می‌شود و در مدت معقولی شاهد حل بسیاری از مشکلات در جامعه خواهیم بود.
تحول در قوای سه‌گانه مشکلات مردم را حل می‌کند نمایند مردم ابهر و خرمدره در مجلس گفت: اگر رویکرد تحولی در قوای سه‌گانه محقق شود، این امیدواری به وجود آمده در مردم چند برابر می‌شود و در مدت معقولی شاهد حل بسیاری از مشکلات در جامعه خواهیم بود. https://cdn.icana.ir/d/019/202005105567484603.jpg تحول,در,قوای,سه‌گانه,مشکلات,مردم,را,حل,می‌کند Icana

حسن شجاعی علی‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به لزوم تحول در قوه قضائیه، اظهار داشت: مهمترین محوری که به نظر بنده در سخنان مقام معظم رهبری به مناسبت هفته قوه قضائیه وجود داشت، موضوع تحول قضائی بود.

نمایند مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نسیمی از این تحول در فضای قوه‌قضائیه شروع به وزیدن کرده و مردم نیز این نسیم را حس می‌کنند و در آن‌ها امیدواری به وجود آمده است که ان شاءالله این تحول بخشی از مشکلات مردم را حل کند.

لزوم تحول در حوزه‌های قضائی، نظارتی و اجرائی

وی افزود: مصادیقی که در فرمایشات رهبری و گزارش رئیس قوه قضائیه وجود داشت، مصادیقی بود از اینکه تحول قضائی در حال وقوع است.

شجاعی علی‌آبادی ضمن تاکید بر اینکه به تحول در همه ساحت‌ها نیازمندیم، ادامه داد: ما نیازمند به تحول در قانونگذاری، تحول در نظارت به ویژه نظارت مجلس و حتما نیازمند تحول در مدیریت و تحول اجرائی هستیم که باید برنامه‌ای مدون برای این امور داشته باشیم.

بدون تحول در مجلس و دولت امکان حل پایدار مشکلات وجود نخواهد داشت

این نماینده مردم در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در ساختار قوه‌قضائیه جز با تحول نمی‌توانستیم این امید را در مردم به وجود آوریم و بخشی از مشکلات را حل کنیم، گفت: اگر تحول در دولت و مجلس نیز رقم نخورد، امکان حل پایدار مشکلات جامعه وجود نخواهد داشت.

وی افزود: به نظر می‌رسد که مهمترین محور فرمایشات مقام معظم رهبری تاکید بر تحول قضائی است که باید لوازم تحول را ببینیم و متعهد به لوازم آن باشیم.

تحول در قوای سه گانه امیدواری جامعه را چند برابر می‌کند

شجاعی علی‌آبادی اظهار داشت: همه کارگزاران قضائی در سراسر کشور باید تن به تحول بدهند و این امر به برنامه‌ای نیاز دارد تا بدنه قوه قضائیه نیز در این تحول همراهی لازم را داشته باشد.

نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر این رویکرد تحولی در سه قوه کشور محقق شود، این امیدواری به وجود آمده، در مردم چند برابر می‌شود و در مدت معقولی شاهد حل بسیاری از مشکلات در جامعه خواهیم بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet